Kauno maratonas 2013

Kauno maratonas 2013

Kauno maratonas 2013 – tai pirmas kasmetinis, tarptautinis maratono bėgimas Kaune.

Pradėdami naują tradiciją tikimės, kad „Kauno maratonas” taps vienu iš dviejų didžiausių bėgimo renginių Lietuvoje bei didžiausia sporto švente Laikinojoje sostinėje, kuri pagrįstai tituluojama sporto sostine ir šalies sporto lopšiu.

Mes sakome, kad „Kauno maratonas” – daugiau nei bėgimas!

„Kauno maratonas” – skirtas visiems, nepaisant amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Tai sporto šventė, kurios tikslas suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje.

„Kauno maratonas” skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Kviečiame dalyvauti visus aktyvius Kauno miesto gyventojus ir svečius, siekiančius gyvenimo kokybės per judėjimą ir sveiką gyvenseną.

Atsižvelgdami į savo pasirengimą, galite rinktis prestižine laikomą maratono distanciją, pusmaratonio, 10 km ar “Gera dovana” komandinę estafetę. Šeimoms ir patiems mažiausiems, linksmiausiems bei azartiškiausiems skiriame nemokamą “Tichė” šeimų bėgimą Nemuno saloje, kuriame galite rinktis 1,2 km ar 3,6 km distancijas.

Ateikite ne tik išbandyti savo jėgų, palaikyti bėgančiųjų draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti laiką kartu. Čia vyks įvairūs renginiai, koncertai, mugės, bus vedamos paskaitos, treniruotės, skleidžiama informacija apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai.

DATA. 2013 m. birželio 9 d.

VIETA. Kauno miesto centras, senamiestis, Nemuno sala (“Žalgirio” arena).

ORGANIZATORIUS. VšĮ „Kauno maratono klubas”

GLOBĖJAI. Visų laikų geriausias Lietuvos lengvaatletis Virgilijus Alekna, Kauno miesto savivaldybė ir Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Daugiau informacijos: www.kaunasmarathon.lt

DAUGIAU