Kauno mariomis apsemtų kaimų kraštiečių susitikimas

Kauno mariomis apsemtų kaimų kraštiečių susitikimas

ANGLININKŲ BENDRUOMENĖ KVIEČIA
KRAŠTIEČIUS IR ŠVEČIUS 10-ĄJĮ KARTĄ SUSITIKTI
PRIE STOGASTULPIO RŪČKAKIEMYJE
BEI APLANKYTI DABINTOS IR BAREVIČIŲ KRYŽIUS

Kviečiame 2014 m. rugpjūčio 9 d. atvykti į Anglininkus ir susitikti su kraštiečiais iš Apsuonos, Barevičių, Dabintos, Garmiškių, Kračkiemio, Rūčkakiemio ir Visginų.
Kraštiečių susitikimas prie apsemtiems kaimams atminti pastatyto stogastulpio Rūčkakiemyje – jubiliejinis – 10-asis, o tai jau tradicija, todėl nelaužykime tradicijų ir susitikime čia visi.
Šiais metais sujungėme Dabintos ir Rūčkakiemio kraštiečių susitikimus, todėl šia proga organizuojamas bėgimas (trasa Dabintos kryžius – Rūčkakiemio stogastulpis) skirtas apsemtiems kaimams atminti. Kviečiame bėgimui registruotis iš anksto el. paštu [email protected] arba tel. 8 682 36781. Bėgikų laukia apdovanojimai.
Šventės aprangos kodas – mėlyna spalva. Maloniai kviečiame atvykti apsirengus mėlynos spalvos drabužiais ar mėlynu aprangos akcentu. Mėlyna tai – vanduo, tai upių tėvas Nemunas, kuris ir sieja visus šiuos kaimus ir visus mus. Pasipuoškime mėlynai, kad bendros nuotraukos ant Nemuno kranto būtų įspūdingos.
Šventės programa

13.00 val. – Šv. Mišios Kruonio Švč. Mergelės Marijos, Angelų Karalienės bažnyčioje.
14.30 val. – susitikimas prie Dabintos kryžiaus. Dabintos ir Garmiškių senolių pagerbimas, kraštiečių pasisakymai. Anglininkų folklorinio ansamblio daina kraštiečiams.
15.30 val. – bėgimo startas apsemtiems kaimams atminti.
16.00 val. – susitikimas prie Barevičių kryžiaus. Barevičių kaimo senolių pagerbimas, kraštiečių pasisakymai. Anglininkų folklorinio ansamblio daina kraštiečiams.
16.30 val. – susitikimas prie stogastulpio Rūčkakiemyje. Rūčkakiemio, Kračkiemio, Apsuonos kaimų senolių pagerbimas. Stogastulpio pastatymo ir susitikimų 10-čio paminėjimas. Susitikimų apžvalga, prisiminimai tema „Gyventojai, su kuriais mus išskyrė hidroelektrinė“. Bėgimo finišas. Anglininkų folklorinio ansamblio daina kraštiečiams. Jungėnų kultūros namų kaimo kapelos „Jungava“ pasirodymas.
18.00 val. – šventinė vakaronė Anglininkų bendruomenės centre (esant geram orui kieme). Kultūrinėje, koncertinėje programoje Jungėnų kultūros namų kaimo kapela „Jungvala“, rytietiški Ievos šokiai, kūrybinė vaikų stovyklėlė. Veiks vietos amatininkų paroda-mugė. Vyks viktorina „Pažink savo kraštą“. Vaišinsimės vietoje kepamais bulviniais blynais ir verdama žuviene. Gera nuotaika ir kitos vaišės suneštinės.

DAUGIAU