free Kazio Binkio teatras. Sodžiaus mėgėjų teatro vakaronė

Kazio Binkio teatras. Sodžiaus mėgėjų teatro vakaronė

Stasio Žemaičio komedija „Jaunikis iš Kauno“ ir Seirijų Juozo komedija  „Moterims neišsimeluosi“.

 

Kazio Binkio teatras.

 

Komedija „Jaunikis iš Kauno“.

Dvi motinos, pasitelkusios visas galimas to meto ryšio priemones (gaila, kad tuomet nebuvo kompiuterių), susitaria: viena –  ištekinti savo  persirpusią dukrelę,  kita – savąjį sūnelį, Kauno inteligentą, garsų miesto slaptų naktinių reikalų valdininką. Dabišius jaunikis nepatinka peršamai mergelei. Ji net apsimeta serganti pasiutlige. Kas įvyksta po jų susitikimo, tik šuo Rudkis gali  paliudyti: suplėšytos kelnės, sūriai sūreliai, barabonai…

 

Komedija „Moterims neišsimeluosi“.

Ir šioje komedijoje moterys pergudrauja vyrus. Taip ir norisi sutapatinti serialo „Moterys meluoja geriau!“ ir šios komedijos šiuolaikiškumą. Provincijos teatro artistė Zosė Žakaitė, turėdama nemažai gerbėjų, per vieną spektaklį sėdintiems Uošviui su Žentu, šūkteli: „Mielas Albertėli, aš lauksiu tavęs rytoj vakare“.

Susitikimas įvyksta, tačiau į pasimatymą atskuba ir Uošvis, pamanęs, kad tai jis buvo kviečiamas, mat irgi vardu Albertas.  Zosė nepasimeta. Net ir tuomet, kai netikėtai atvyksta ir dar vienas jos gerbėjas, turtuolis Liudvikas. Visi sukasi, kaip išmano. Nelengva „išsimeluoti“. Ir vyrams, ir moterims.

 

Teatro vadovas ir režisierius Rimantas Štaras.

Kostiumų kūrėja Joana Dainienė.

 

Vaidins:

Jurijus Bykovas, Žydrūnas Žagelis, Joana Dainienė, Laura Spancernaitė, Virginija Vitkauskienė, Edgaras Banaitis, Rita Liutkienė, Edmundas Kartanas, Levutė Agliniškienė, Edita Krakauskaitė, Voldemars Petersons, Viktorija Gumauskaitė, Darius Daukša ir Rima Krupskytė.

 

Įėjimas nemokamas.

DAUGIAU