“Keistuolių“ kabaretas „Atsakyk už save”

“Keistuolių“ kabaretas „Atsakyk už save”

Birželio 26 d. 20 val. muzikinio baro ,,Artistai” vasaros terasoje rinksis Keistuolių teatro gerbėjai, kadangi čia atvyksta šauni trijulė – aktorius Dalius Skamarakas, kompozitorius Sigitas Mickis ir teatro laboratorijos ,,Atviras ratas” aktorius, muzikantas Algirdas Urbonas, kurie apsijungė į kabaretą “Atsakyk už save” ir žada surengti įspūdingą pasirodymą. Daliaus Skamarako iniciatyva atsiradęs muzikinis darinys remiasi pastarojo tekstais, kurie telpa į dvidešimties metų kūrybos laikotarpį. 
Kodėl būtent šie trys žmonės susiėjo, paklaustas Dalius atsakė: ,, Nes mums kartu dirbant niekada nebūna sąstingio, visada yra gyvybė, diskusijos, švelniai tariant… Ten, kur ramybė, nėra kūrybos – tik atlikimas. O mes kaskart vis kitaip tas pačias dainas sugrojame. Kaip kartą per repeticiją sakė Aidas Giniotis, „nauja diena – naujas teatras”. Taip ir mūsų grupė – kas kartą vis nauja”. Koncertų metu netrūksta humoro, linksmų istorijų, tačiau yra ir dainų, verčiančių pagalvoti apie liūdnus dalykus. Tačiau pagrindinė muzikuojančios trijulės misija – suteikti klausytojams džiugesio. Tą artistai žada padaryti ,,Artistų” vasaros terasoje Vilniuje, kur kiekvienas atėjęs bus maloniai nustebintas išskirtiniu dėmesiu. 

Jaunimo atstovai, apšildysiantys kabareto atlikėjus – grupė ,,Už ačiū”. Grupę įsteigė ir vadžias laiko režisūrą studijuojantis kaip dainuojamosios poezijos atlikėjas žinomas kaunietis Žilvinas Vingelis. Jis ir naujojoje grupėje puoselėja dainų rašymą gimtąja kalba, dainavimą angliškai lietuviams prilygindamas bandymui negyvenamą salą pasiekti automobiliu. Žilvino bendražygiai – akademijos bendrabutyje susibėgę aktoriai pirmakursiai: Gytis (gitara, pianinas), Gintarė (vokalas, vargonai, ksilofonas, barškučiai), Simas (bosinė gitara) ir Mantė (būgnai). „Mes nieko daugiau vienas su kitu ir nedarom – tik mokomės”, – kolektyvo tapatumą pabrėžia grupės lyderis Žilvinas.
Koncerto vieta: muzikinis baras ,,Artistai” (Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius)
Bilieto kaina: 25 Lt (+2 Lt komisinis mokestis)
Bilietus platina: www.bilietai.lt; bei 1 val. iki koncerto pradžios prie vartų.
Daugiau informacijos: [email protected]
www.bardai.ltĮRAŠAI    

DAUGIAU