Kelmės kraštas. Soti žiemos pasaka

Kelmės kraštas. Soti žiemos pasaka

Kalėdinę Žemaitijos mozaiką lipdysime iš stebuklingų, paslaptingų, įdomių ir skanių detalių.

Ši ekskursinė programa ypač tinka Advento laikotarpiui, nes lankomos tokios vietos kaip Tytuvėnų vienuolynas, Šiluva, kur pirmą sykį Europoje pasirodė Švč. Mergelė Marija.
O žemaitiškų patiekalų degustacija įpareigos jus sekmadienio atgailai, nes patiekalų gausybė ir skonis privers pirštelius apsilaižyti! 

Tai ir Šiluvos miestelis, kur pirmą sykį Europoje pasirodė Švč. Mergelė Marija, o 1993 m. rugsėjo 7 d. savo apsilankymu miestelį pagerbė popiežius Jonas Paulius II, ir Tytuvėnai, esantys tarp Giliaus ir Bridvaišio ežerų (Bridvaišis – lietuviškasis Loch Nesas su lietuviškąja Nese. Čia gyvenanti milžiniška žuvis, sako, kartkartėmis gąsdina žvejus), taip pat Tytuvėnų bernardinų vienuolynas (vienintelis Šiaurės Europoje, turintis gotikos, baroko ir renesanso menų sintezę).

Kelmės krašto muziejuje, kuris įsikūręs buvusio dvaro sodyboje, laukia Paslaptingas rūsys, žibalinė lempa, susikaupę veidai… Taip, taip! Dalyvausime būrimuose. Čia sužinosite su kuo draugausite, kas jums „koją pakiš“, kas siunčia paslaptingas SMS žinutes, kas nenuleidžia nuo tavęs akių… Į daug klausimų bus dar daugiau atsakymų.

Kurtuvėnuose aplankysime atkurtą dviaukštį medinį XVIII a. svirną, atrestauruota dvaro oficiną, Šv. Jokūbo bažnyčios šventorių. Lankysimės smuklėje, įsikūrusioje XIX amžiaus pradžios pastate. Autentiškoje aplinkoje paragausime tradicinių Žemaitijos krašto patiekalų. Pailsėsime ir … puikiai nusiteikę suksime link Vilniaus.

 

Ekskursijos trukmė 1 diena. 
Žemaitijos krašto patiekalų degustacija 20 Lt.
Papildomiems  objektams turėti ~15 Lt

Papildoma informacija ir registracija į ekskursiją tel. 8 5 2724805, 8 685 10318, el.paštu [email protected]

Kitos artimiausios “Kivedos” ekskursijos www.kiveda.lt

KIVEDA
Jūsų savaitgalio gidas

DAUGIAU