Keramikos užsiėmimai suaugusiems

Keramikos užsiėmimai suaugusiems

Kviečiame į keramikos užsiėmimus nuo rugsėjo mėnesio, kurie vyks kiekvieną penktadienio vakarą, nuo 18.00 iki 20.00 val. Pirmasis užsiėmimas vyks rugsėjo 13 d., 18 val.

Keramika – ypatinga, viena seniausių dailės sričių. Savyje jungianti daugybę kitų menų bruožų, tai ir tapybos, grafikos, skulptūros ir net gi scenografijos momentus. Kuriant medžiagoje – molyje pasitelkiama eskizais ir erdviniu matymu bei mąstymu. Kūrybinės erdvės begalinės – nuo indų, iki skulptūrų, net instaliacijų. Kūrybinės raiškos momentai – nuo medžiagos savitumo, lipdymo charakterio iki spalvų įvairovės, kurias lemia ir užbaigia – ugnis krosnyje.Taigi, keramikoje jungiasi ne tik menai, bet ir visos keturios stichijos: ugnis, vanduo, žemė ir oras. 

Kūrybinis technologinis procesas gan ilgas, bet viską atperka kūrybos rezultatas – sukurtas dirbinys iš molio!

Keramikos užsiėmimų metu turėsite puikią galimybę pajusti molio savybes, išmoksite lipdymo, glazūravimo technologijų. Kūrybinio proceso pabaigoje turėsite puikių savos gamybos keramikos dirbinių bei patirsite neapsakomą kūrybos džiaugsmą!

Lipdysite įvairios paskirties daiktus ir objektus – visi gaminiai bus degami krosnyje, vėliau glazūruojami ir vėl degami antrąjį kartą. Kiekvieno užsiėmimo metu mokysitės skirtingų lipdymo technikų – norint susidraugauti su moliu, deja, vieno – dviejų – trijų užsiėmimų nepakanka. Tačiau, norint tik su juo susipažinti – galima atvykti ir į vieną keramikos užsiėmimą.

Užsiėmimų vadovė – Rasa Balčiūtė – Šaltėnienė, keramikė profesionalė, baigusi Vilniaus Dailės Akademiją, turinti dailės magistro laipsnį. Rasa nuolat dirba keramikos srityje: dalyvauja svarbiausiose keramikų parodose Lietuvoje bei užsienyje, šalia kūrybos dirba pedagoginį darbą – veda keramikos užsiėmimus vaikams ir suaugusiems.

Mokant už 4 užsiėmimus iš karto – 200 Lt/mėn. (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės). 
Mokant tik už vieną užsiėmimą – kaina: 60 Lt.

Dalyvių skaičius ribotas!
Pageidaujantiems – bus išduodami dalyvio pažymėjimai.

Registracija vyksta:
el.p. [email protected],
tel. pasiteirauti 868444109 arba 860420485
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU