Keramikos užsiėmimai vaikams

Keramikos užsiėmimai vaikams

Nuo 2014 m. kovo 3 d. iki 2014 m. birželio 2 d. mažieji tyrinėtojai ir smalsuoliai kiekvieną pirmadienio vakarą, nuo 17 val. yra laukiami keramikos vienos valandos trukmės užsiėmimuose!

Renkama nauja vaikų grupė!
Dalyviai – vaikučiai nuo 6 m.

Vaikams keramika – kaip žaidimas. Dažnai kuriami darbai ir objektai kaip ir menininkams ateina iš supančio pasaulio su vaizduotės puošmenomis. Paprasti objektai, paliesti ir kuriami vaiko rankomis, tampa labai jaukūs, įvairiakalbiai ir be galo subtilūs – neabejotinai atspindintys vaiko charakterį .

Šalia to, keramika turi ir kitų savybių – dirbant pirštų galiukais – lavėja vaiko smulkioji motorika, kalba, fantazija, kūrybiškumas. Keramikos užsiėmimų metu yra ugdoma kantrybė – juk darbelis iš molio turi būt atliktas ir nulipdytas technologiškai.

Vaikai keramikos užsiėmimuose bus supažindinami su molio savybėmis bei jo panaudojimu kuriant įvairios paskirties daiktus ir objektus. Visi sukurti darbeliai bus išdegti krosnyje ir vėliau glazūruojami. Savo sukurtą ir jau išdegtą daiktą vaikai galės glazūruoti įvairiomis spalvomis bei suteikti jam dar didesnį išskirtinį žavesį.

Užsiėmimo kaina: 25 Lt / 1 užs.; 100 Lt/mėn.
(į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės bei dirbinių degimas krosnyje).

Užsiėmimų vadovė: Rasa Balčiūtė – Šaltėnienė, keramikė profesionalė, baigusi Vilniaus Dailės Akademiją, turinti dailės magistro laipsnį. Rasa nuolat dirba keramikos srityje: dalyvauja svarbiausiose keramikų parodose Lietuvoje bei užsienyje, šalia kūrybos dirba pedagoginį darbą – veda keramikos užsiėmimus vaikams ir suaugusiems.

Registruotis galite el.p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora)

Adresas: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija,
Vytenio g. 10, Vilnius (Naujamiestis, įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt
https://www.facebook.com/events/228176034034409/

DAUGIAU