Keramikos užsiėmimai vaikams

Keramikos užsiėmimai vaikams

Mažieji tyrinėtojai, vaikai nuo 6 m., kiekvieną pirmadienio vakarą
yra laukiami keramikos užsiėmimuose.

Nuo 2015 m. sausio mėnesio priimami nauji dalyviai!

Vaikams keramika – kaip žaidimas. Dažnai kuriami darbai, objektai kaip ir menininkams ateina iš supančio pasaulio su vaizduotės puošmenomis. Paprasti objektai, paliesti ir kuriami vaiko rankomis, tampa labai jaukūs, įvairiakalbiai ir be galo subtilūs – neabejotinai atspindintys vaiko charakterį.

 

Šalia to, keramika turi ir kitų savybių – dirbant pirštų galiukais lavėja vaiko smulkioji motorika, kalba, fantazija, kūrybiškumas. Keramikos užsiėmimų metu yra ugdoma kantrybė – juk darbelis iš molio turi būt atliktas ir nulipdytas technologiškai.

Vaikai keramikos užsiėmimuose supažindinami su molio savybėmis bei jo panaudojimu kuriant įvairios paskirties daiktus ir objektus. Visi sukurti darbeliai yra išdegami krosnyje ir vėliau glazūruojami.

Savo sukurtą ir jau išdegtą daiktą vaikai glazūruoja įvairiomis spalvomis bei suteikia jam dar didesnį išskirtinį žavesį.

Užsiėmimo kaina (4 užsiėmimai): 30 € / mėn.,
į užsiėmimų kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės.

 

Užsiėmimų vadovė: Rasa Balčiūtė-Šaltėnienė, keramikė profesionalė, baigusi Vilniaus Dailės Akademiją, turinti dailės magistro laipsnį. Rasa nuolat dirba keramikos srityje: dalyvauja svarbiausiose keramikų parodose Lietuvoje bei užsienyje, šalia kūrybos dirba pedagoginį darbą – veda keramikos užsiėmimus vaikams ir suaugusiems.

 

Registracija vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com

Tel. pasiteirauti 8 684 44 109 (Dainora).

 

Adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

https://www.facebook.com/events/376226755835792

www.pazinimassaviraiska@gmail.com

DAUGIAU