Keramikos užsiėmimai vaikams

Keramikos užsiėmimai vaikams

Vaikams keramika – kaip žaidimas. Dažnai kuriami darbai, objektai kaip ir menininkams ateina iš supančio pasaulio su vaizduotės puošmenomis. Paprasti objektai, paliesti ir kuriami vaiko rankomis, tampa labai jaukūs, įvairiakalbiai ir be galo subtilūs – neabejotinai atspindintys vaiko charakterį .
Šalia to, keramika turi ir kitų savybių – dirbant pirštų galiukais lavėja vaiko smulkioji motorika, kalba, fantazija, kūrybiškumas. Keramikos užsiėmimų metu yra ugdoma kantrybė – juk darbelis iš molio turi būt atliktas ir nulipdytas technologiškai. 

Vaikai keramikos užsiėmimuose bus supažindinami su molio savybėmis bei jo panaudojimu kuriant įvairios paskirties daiktus ir objektus. Visi sukurti darbeliai bus išdegti krosnyje ir vėliau glazūruojami. Savo sukurtą ir jau išdegtą daiktą vaikai galės glazūruoti įvairiomis spalvomis bei suteikti jam dar didesnį išskirtinį žavesį. 

Užsiėmimo kaina: 30 Lt/užs.; 120 Lt/mėn. (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).
Užsiėmimo trukmė: 1 val.
Grupės dydis: 8 dalyviai

Užsiėmimų vadovė – Rasa Balčiūtė – Šaltėnienė, keramikė profesionalė, baigusi Vilniaus Dailės Akademiją, turinti dailės magistro laipsnį. Rasa nuolat dirba keramikos srityje: dalyvauja svarbiausiose keramikų parodose Lietuvoje bei užsienyje, šalia kūrybos dirba pedagoginį darbą – veda keramikos užsiėmimus vaikams ir suaugusiems.

Registruotis el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti 868444109 arba 860420485
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės) – Naujamiestis.    

DAUGIAU