KeyMono (Ex Brassbastardz)

KeyMono (Ex Brassbastardz)

Stilius: nu jazz/ nu soul/ nu funk
Bilieto kaina: 20lt

Pradėjome viską ir kartu su savo muzika augome kaip „BrassBastardz”, dabar ištikimiems gerbėjams ir naujai mūsų kūrybą atrandantiems žmonėms mes esame „KeyMono”. 
„KeyMono” – tai raktas į vientisumą. Šis vardas yra visus mūsų grupės gyvavimo metus lydėjusių pokyčių rezultatas. Geriausios šokių ir elektroninės muzikos apdovanojimas „The People`s Music Awards”, pakitęs dainų skambesys, požiūris į kūrybą, narių sudėtis padėjo mums iš „BrassBastardz” lėliukės virsti „KeyMono” drugeliu.

„KeyMono” sudaro keturi gyvenimą mylintys žmonės:
Alvydas Mačiulskas – vienas iš grupės įkūrėjų, prodiuseris ir multiinstrumentalistas.
Aurimas Rimeikis – kolektyvo pradininkas, puikiai grupėje grojantis trimitu, klavišiniais ir atliekantis pritariančiojo daininko partiją.
Daiva Starinskaitė – grupės vokalistė ir tekstų autorė, viena talentingiausių šalies r‘n‘b ir funk dainininkių, unikalaus ir ypač stipraus balso savininkė.
Marijus Aleksa – grupės būgnininkas, grojantis tradicinį džiazą, fusion, funky, hiphopą ir jų derinius. 
Dar susikūrimo pradžioje prie mūsų kartas nuo karto prisijungdavo tokie muzikantai ir menininkai kaip „Fusedmarc” vokalistė Vika, „Empti” vokalistė Giedrė Vitkauskaitė, vienas geriausių Lietuvos bosistų Domas Aleksa, didžėjus Justas Fresh ir daugelis kitų. 
Darbas su skirtingų stilių atlikėjais ir muzikantais suteikė galimybę neapsistoti ties viena muzikine kryptimi, tad savo kūrybą apibūdiname kaip house, hip hop, electronica, funk, soul, jazz stilių mišinį. 

Ilgas ir kruopštus darbas mums leido pasiekti norimų rezultatų. Per visus grupės egzistavimo metus išleidome 4 vinilines plokšteles, vardinę akinių nuo saulės kolekciją. Mūsų vaizdo klipas „Jiemah” Tango TV apdovanojimuose 2005 metais laimėjo stilingiausio vaizdo klipo apdovanojimus, o mūsų daina „Sunrise” buvo pasirinkta, populiariu Rusijoje, tapusio filmo „Nevaliashka” garso takelio dalimi. 

Ilgai gludinome ir pirmąjį savo albumą „Waiting”, kuris pasirodė 2010-aisiais. Kita vertus, antrasis albumas „Synthezatorium”, kurį išleidome 2011-aisiais, mums atnešė visai kitokią patirtį. Šis iš gyvo garso ir sintezatorių sukombinuotų dainų rinkinys buvo įrašytas per 7 dienas ir 7 naktis gamtos apsuptyje, jį sudaro 7 dainos ir 7 intarpai.

Daina „Bubble In A Trouble” iš albumo „Synthezatorium” 2011 metais pelnė mums ypatingai svarbų įvertinimą – geriausios šokių ir elektroninės muzikos grupės titulą pasauliniuose „The People‘s Music Awards” apdovanojimuose. Po apdovanojimų smarkiai sustiprinome grupės poziciją Londone ir per keletą mėnesių surengėme virš 12 koncertų.
Nuolat keisdamiesi, eksperimentuodami ir neįsisprausdami į muzikinius rėmus, tobulėjame. Šiuo metu stipriai dirbame prie trečiojo albumo ir įvarių bendrų projektų su užsienio atlikėjais.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]    

DAUGIAU