Kino vakarai su Izolda. Svečias – Romas Zabarauskas

Kino vakarai su Izolda. Svečias – Romas Zabarauskas

„Kino vakarai su Izolda“ – tai paskaitos, skirtos visiems, besidomintiems, ar norintiems pažinti kino pasaulį iš arti. Šį pavasarį kino kritikė Izolda Keidošiūtė į susitikimus pakvies skirtingus žymius lietuvių kino režisierius, kurie pasidalins savo mintimis ir įžvalgomis apie jiems didžiausią įtaką padariusias kino asmenybes, jų kino autoritetus. Kiekviena paskaita – tai gyva ir visuomet nauja diskusija ne tik apie žymiausiais pasaulio ir Lietuvos kino asmenybes, bet ir Lietuvos ir pasaulio kino situaciją ir perspektyvas.

Balandžio 24 d. 19 val. “Kino vakare su Izolda” svečiuosis jaunosios kartos režisierius Romas Zabarauskas. Jis ne tik režisuoja filmus, bet ir pats rašo scenarijus bei juos prodiusuoja. Režisierius taip pat yra žinomas kaip aktyvistas, kovojantis už homoseksualų teises.

Niekas nepaneigs, kad jaunam režisieriui Romui Zabarauskui netrūksta nei idėjų, nei drąsos. Režisierius debiutavo su trumpametražiu filmu „Man septyniolika“. Jo antrasis trumpametražis filmas „Porno melodrama“ buvo pristatytas „Kino pavasaryje“ bei „Berlinalėje“. O šiuo metu režisierius jau baigia savo pilnametražio filmo „Streikas“ (angl. „We will riot) postprodukcijos darbus.

DAUGIAU