Kitokios naujienos iš Pietų Afrikos šalių

Kitokios naujienos iš Pietų Afrikos šalių

Kviečiameį susitikimą su studentais iš tarptautinio mokytojų rengimo koledžo (DNS) Danijoje. Pasakojimas iš tiriamosios kelionės po pietų Afrikos šalis. Renginys vyks Mykolo Romerio Universitete, Verslo ir Medijų mokykloje (BMS), adresu: Ateities g. 20, LT-08303 Vilnius.
2015 m. Balandžio 17 d., Penktadienį, 17:00 val.

Detaliau apie mus:
Esame studentai iš DNS – “The Necessary Teacher Training college” – Būtinųjų mokytojų ruošimo koledžo Danijoje. Mes, “DNS 2014” komanda pradėję studijas 2014 rugsėjį, keliavome beveik 4 mėnesius autobusu po pietų Afrikos šalis: Mozambiką, Pietų Afriką, Botswaną, Zambiją, Tanzaniją ir Malavį.

Keliavome ir mokėmės – gilinomės į vietinių gyventojų realybę. Daug nuotykių patyrėme, lankėmės kaimeliuose, kur europiečiai labai retai užklysta. Kiekvieno tyrimo pradžioj pasiskirstydavome į trijules ir “išsibarstydavom” po visą šalį kam kur reikia pagal tyrimo temą (Pvz: Emigracija, kasyba, religija, klimato kaita ir t.t.)
Žmonių nuoširdumas ir Trečiojo pasaulio šalių realybė nėra matoma dabartinėje žiniasklaidoje dėl to norėtume pasidalinti savo nuotykiais ir įgytomis žiniomis apie šį be galo įdomų, bei paslaptingą Afrikos žemyną.

DAUGIAU