free KLAIPĖDOS GALERIJOJE pristatoma menininko Alfonso Lekavičiaus paroda „Musė su deimantu“

KLAIPĖDOS GALERIJOJE pristatoma menininko Alfonso Lekavičiaus paroda „Musė su deimantu“

2018 m. Balandžio 27 d. (penktadienį) 17 val. 30 min.  Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriausKLAIPĖDOS GALERIJOJE (Bažnyčių g. 6, antras aukštas) pristatoma menininko Alfonso Lekavičiaus paroda „Musė su deimantu“ A. Lekavičiaus kūryba remiasi postmodernizmo idėjomis. Savo piešiniuose ir foto koliažuose  autorius atspindi dabartinį dinamišką, labai prieštaringą bei socialiais įvykiais komplikuota laiką. Dailininką domina laikmečio dvasiniai žmogaus lūžiai, kurie perteikiami per įvairias subkultūras, socialinių protestų ženklus ar jų metaforas. Savo kūriniuose jis mėgsta centrinę kompoziciją. Sujungdamas linijinį piešinį su tamsiomis dėmėmis sukuria daugiaprasmį, bet tuo pačiu, fragmentuotą vaizdą.

Alfonsas Lekavičius – skulptorius, tapytojas, neformaliojo švietimo, dailės, vyr. mokytojas Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje. Nors pagal išsilavinimą yra VDA TF taikomosios skulptūros bakalauras ir ŠU, freska-mozaika, dailės magistras, tačiau savo kūrybiniame procese pasitelkiantis įvairias meno atlikimo technikas, žanrus ir neliekantis ištikimu kuriam nors vienam. Tai šiuolaikinis universalus menininkas, drąsiai mąstantis apie šiuolaikinius socialinius procesus, juos analizuojantis, kritikuojantis. Alfonso kūryba brandžiai susiformavusi, nors ieškojimai, pasak autoriaus, nėra nutrūkstanti būsena. Tai mumyse vyksta nuolat.

 

Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyrius labai kviečia į būsimo naujo nario parodą, kurios atidarymo metu bus galima pabendrauti ir su pačiu autoriumi bei atskleisti „Musės su deimantu“ paslaptį.

Paroda vyks iki gegužės 22 dienos.

DAUGIAU