„Klaipėdos krašto pinigai 1917–1923 m.“ sutiktuvės

„Klaipėdos krašto pinigai 1917–1923 m.“ sutiktuvės

Kviečiame į Klaipėdos apskrities žurnalistų ir verslininkų klubo išleistos knygos „Klaipėdos krašto pinigai 1917-1923 m.” sutiktuves. Renginyje dalyvaus knygos sudarytojas Mindaugas Milinis ir fotožurnalistas, kraštotyrininkas Bernardas Aleknavičius.

Ar teko susimąstyti, kiek daug informacijos gali būti užkoduota banknotuose, piniginiuose ženkluose, kuriuos mes kasdien laikome rankose? Net ir nesidomintiems bonistika, gali būti įdomu sužinoti, kodėl Memelio notgelduose pavaizduoti sieliai ir lentpjūvės, Šilokarčemos – Hermano Zudermano citatos apie Tėvynę, o Tilžės piniginiuose ženkluose – sūris.

Knygą apie 1979-1980 m. parašė garsus to meto kolekcininkas Vladas Zenkevičius (1916-1985). Jam gyvam esant knyga taip ir nebuvo publikuota. Leidybinio darbo ėmėsi V. Zenkevičiaus anūkas – žurnalistas ir rašytojas Mindaugas Milinis.
„Esu tikras, kad šis leidinys bus įdomus ne tik profesionalams ar bonistikos ekspertams, bet ir visiems, besidomintiems mūsų krašto istorija”, – rašo knygos leidėjas.

Knyga pretenduoja tapti populiariausia ir gražiausia 2016 m. Klaipėdos knyga. Už populiariausią knygą kviečiame balsuoti iki vasario 17 d. internetu http://www.biblioteka.lt/lt/projektai/klaipedos-knyga/balsavimas

Rezultatai bus paskelbti vasario 21 d. apdovanojimų renginio metu.

DAUGIAU