Klasikinio ir flamenko šokio seminaras

Klasikinio ir flamenko šokio seminaras

Kviečiame išbandyti save pradedantiesiems skirtame KLASIKINIO ir FLAMENKO šokio seminare su šokėja ir choreografe BEATA MOLYTE!

KLASIKINIO ŠOKIO pamokų dėka natūralūs judesiai tampa grakštesni, lankstesni. Paruošiamieji apšilimo ir kūno stiprinimo pratimai susideda iš baleto, jogos, pilateso pratimų. Klasikinio šokio metu dirba įvairios raumenų grupės, tad jis yra puiki alternatyva sporto salėms ar treniruokliams. Taip pat suteikia kvėpavimo naudą, koreguoja laikyseną, lavina lankstumą ir tiesiog kelia nuotaiką.

FLAMENKAS stiprina tiek kūną, tiek sielą: skatina saviraišką ir pasitikėjimą savimi. Flamenko šokėjas stovi tiesiai, visada pakelta galva, jo judesiai plastiški, žvilgsnis liepsnoja, o šokis aistringai pasakoja gyvenimo istoriją. Šis menas lavina ritmo pojūtį, moko šokti solo, o svarbiausia mylėti save tokį, koks esi. Ir nesvarbu, kokio amžiaus, kūno sudėjimo esi, flamenkas individualus ir universalus, tinka visiems, bet kiekvienam duoda tai, ko reikia.

REGISTRACIJA vyksta el. paštu [email protected] iki š. m. liepos 3 d. Laiške prašome nurodyti savo vardą ir kuriuose seminaro užsiėmimuose norite dalyvauti (klasikinio, flamenko šokio ar abiejuose). Kainą, kitas Jus dominančias detales galite sužinoti susisiekę pateiktu el. paštu, tel. +37067229267, taip pat facebook puslapyje Flamenco Klaipėda.

LAIKAS: P. 18:30 – 20:00 (Klasikinis)
A. 18:00 – 19:30 (Klasikinis)
T. 18:30 – 20:00 (Flamenkas)
K. 18:00 – 19:30 (Flamenkas)
Pn. 18:30 – 20:00 (Flamenkas)

VIETA: „Šokio galerija” ir „Rueda”, PC „Žemaitija”, III a., H. Manto g. 31, Klaipėda.

Pažadame, kad po šio seminaro šokį pamatysite ir pajusite visiškai kitaip!

P. s. Rugsėjį numatomos abiejų šokių pamokos, tad patikrinę save seminare galėsite įgūdžius tobulinti toliau.

DAUGIAU