Klasikinis veido masažas 60 min.

Klasikinis veido masažas 60 min.

Klasikinis veido masažas 60 min.

 

Įsigijus šį kuponą, Jums priklausys klasikinis veido masažas.

 

Kaune veikianti Ąžuolyno medicinos klinika kviečia atsipalaiduoti ir atsipūsti nuo rūpesčių įsigyjant klasikinį veido masažą, kuris suteiks ilgalaikę sveiką ir jaunatvišką veido odos išvaizdą.

 

Klasikinis veido masažas – vienas iš veiksmingiausių būdų išlaikyti sveiką, jaunatvišką odą. Ši procedūra užkerta kelią priešlaikiniams, beprasidedantiems ir matomiems odos senėjimo požymiams, todėl masažas yra naudingas bet kokio amžiaus žmogui.

 

Procedūros metu, meistras masažuoja veido, viršugalvio, kaklo ir dekolte sritis. Daugiausiai dėmesio skiriama toms vietoms, kurios yra labiausiai pasiilgusios priežiūros. Klasikinis veido masažas taip pat sprendžia priešlaikinio senėjimo, sausos odos, paburkimo, sumažėjusio odos stangrumo ir elastingumo problemas gerindamas kraujotaką ir skatindamas odos regeneraciją.

 

Klasikinio veido masažo teikiama nauda:

•         po procedūros oda tampa stangri ir elastinga;

•         procedūra padeda pagerinti kraujotaką ir limfos apykaitą;

•         masažas atpalaiduoja raumenis ir sumažina dėl įsitempimo susidariusias raukšles;

•         masažas tonizuoja, suteikia jėgų ir padeda atsikratyti nuovargio.

 

Klasikinio veido masažo efektas pastebimas jau po pirmos procedūros. Veido ir kaklo oda tampa stangresnė, skaistesnė ir elastingesnė, įgauna sveikos odos atspalvį, išlyginamos raukšlės ir išryškėja veido ovalo linija.

 

Klasikinis veido masažas suteikia nepakartojamas akimirkas: gerus fizinius ir emocinius pojūčius.

DAUGIAU