Klube „Tarantino“ grupė “PeR”

Klube „Tarantino“ grupė “PeR”

Savaitgalį Vilniuje lankysis latvių grupė „PeR”, kuri šiais metais atstovaus savo šalį „Eurovizijos” dainų konkurse. Energingingieji „braliukai” penktadienį koncertuos sostinės klube „Tarantino”.
2007 m. įkurto kolektyvo pilnas pavadinimas skamba „Please explain the Rhythm”. Savo šalyje ir už jos ribų duetas išgarsėjo savo vokalinių gebėjimų ir beatboxo dėka. Per penkerius karjeros metus vaikinai pelnė publikos simpatijas festivaliuose „New Wave”, „Positivus” ir „Karklė Live Music Beach”, taip pat dalijosi scena su įvairių muzikos žanrų atlikėjais – nuo Latvijos estrados karaliaus Raimonds Pauls iki rusų hip hopo žvaigždės Timati.
Ypatingai prie grupės „PeR” sėkmės prisidėjo jų kūrinys „Go Get Up”. Hitu tapusi daina pasiekė aukštumas Danijos muzikos topuose – kelias savaites iš eilės išsilaikė antroje sąrašo vietoje. Lapkritį atlikėjai žada pristatyti debiutinį savo albumą.
Į Švedijos miestą Malmę, kur šiais metais vyks jau 58-asis „Eurovizijos” dainų konkursas, grupė „PeR” vyks su daina „Here We Go”. Beje, teisę dalyvauti „Eurovizijoje” latviai iškovo ketvirtu bandymu. 2009 metų nacionaliniame finale grupė liko devinta, po metų sekėsi kiek prasčiau – finale vaikinai liko paskutiniai. 2012 metais jau kiek pasikeitęs kolektyvas pasiekė penktą vietą, o nugalėti pagaliau pavyko šiais metais.

Daugiau:
„PER” – „Here We Go” (Eurovizijos daina)
http://www.youtube.com/watch?v=r7NaugZ0ZvU

 

DAUGIAU