Kodėl ir vėl nepavyko?. Mitybos įpročių seminaras

Kodėl ir vėl nepavyko?. Mitybos įpročių seminaras

Dažna moteris, paklausta apie valgymo įpročius, kukliai nuleidžia galvą ir pripažįsta, jog susigundo pavalgyti vakarais, užkandžiauja netinkamu maistu arba ypač mėgsta saldumynus… „Priežasčių gali būti daug ir skirtingų. Norint kažką pakeisti, būtina įsiklausyti į SAVO asmeninius motyvus, suprasti tikrąją SAVO įpročių prigimtį”, – teigia psichologė Giedrė Gutautė Klimienė.

 

BŪTINA REGISTRACIJA:http://panevezys.stimulus.lt/kodel-ir-vel-nepavyko-arba-mitybos-iprociu-seminaras-su-psichologe-giedre-gutaute-klimiene/

 

Valgymas, atrodytų, paprastas fiziologinis procesas, iš tiesų yra ir sudėtingas psichologinis reiškinys. Dietistai rekomenduoja, KĄ valgyti, psichologai ieško atsakymų į klausimą, KODĖL valgome, o rytų filosofijos šalininkai atkreipia dėmesį ir į tai, KAIP valgome. Svarbu tiek saikas ir tinkamas pasirinkimas, tiek emocinis nusiteikimas bei motyvų savistaba. Pametus „vidinį pulsą”, natūraliai randasi įprotis „suvalgyti” stresą, blogą nuotaiką ir kitus negatyvius jausmus. Ir atrodytų, aplink pilna įvairiausios informacijos apie tai, ką, kada ir kiek turėtume valgyti, tačiau vėl ir vėl nepavyksta maitintis tinkamai… Kodėl?

 

SEMINARO IMTIS

  • Teorinėje dalyje psichologė Giedrė išsamiai ir paprastai paaiškins, kodėl moterims nesiseka sulieknėti, kokios klaidos daromos dažniausiai, kokie netinkami įpročiai „pakiša koją” ir kaip juos „neutralizuoti”.
  • Praktinėje dalyje  žaidimo metu – kiekviena dalyvė turės galimybę kūrybiškai ir asmeniškai prisiliesti prie aptariamų temų: pasitelkus truputį vaizduotės, pasižiūrėti į opius dalykus „iš šono”, „perleisti per savo prizmę”, apčiuopti įpročių pulsą.

Mažoje ir jaukioje 12 žmonių grupėje kiekviena bus pastebėta, pakalbinta ir išklausyta. Merginos turės galimybę pasidalinti asmenine patirtimi, klausti ir gauti atsakymus, suprasti, kaip orientuotis amžiname mitybos labirinte.

 

DAUGIAU