Kokybiškos komunikacijos vakaras su Monika

Kokybiškos komunikacijos vakaras su Monika

„Atėjau, nes su kai kuriais žmonėmis jaučiuosi tarsi per ilgą pažinties laikotarpį taip būčiau su jais ir nesusipažinusi.“

„Darbe visos kalbos sukasi apie darbą, namie – apie namus ir taip toliau. Pagaliau kad ir su nepažįstamais žmonėmis galėjau pakalbėti apie gyvenimą.“

Tai – kelios balandžio 3 d. kokybiškos komunikacijos vakaro dalyvių mintys. Kas tai buvo? Tai – ne mokymai, ne motyvacinis seminaras, ne pažinčių ir ne pokalbių klubas, ne psichoterapijos seansas.

Bendravimas žaidimo forma? Būdas išmokti geriau susipažinti? Būdas pamatyti save ir savo gyvenimo situacijas kitaip? Tiesiog geras laiko praleidimas? Kiekvienas dalyvis galės rasti savo atsakymą.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Tęsiame kokybiškos komunikacijos pirmadienio vakarų su Monika ciklą.

Kiekvieną kartą vis kitaip 2 valandas skirsime tam, kad:

• Suteikti laiko sau, atsigręžti į save, susidurti su pačiu savimi. Kaip man sekasi? Kas sekasi? Kur šiuo metu jaučiuosi užstrigęs? Kokius klausimus sprendžiu dabar? Apie ką svajoju? Ko laukiu ir tikiuosi?

• Išdrįsti būti atviru. Priimti kitą – tai pirmiausia priimti save. Paklausti “Kaip sekasi?” ir stabtelti tam, kad išgirsti atsakymą. Pasitikslinti – ar teisingai suprantu, kad..? Suteikti grįžtamąjį ryšį nevertinant.

• Paliesti kasdieniškas temas nekasdieniniu būdu – pavyzdžiui, laisvė rinktis karjeros sprendimuose, santykiai poroje, tarpusavio komunikacija su kolegomis, dėmesys savo kūnui ir sielai, pinigų ėmimas už savo paslaugas, atviras dalinimasis su kitu įžvalgomis, kurios pačiam neretai atrodo “savaime suprantamos”…

Užsiėmimą ves ir savo patirtimi dalinsis sertifikuota koučingo specialistė, “Points of You” trenerė, psichologijos ir Geštalt psichoterapijos studentė Monika Valentaitė, asmeninio tobulėjimo srityje dirbanti ir besimokanti nuo 2011 metų.

Trečiasis kokybiškos komunikacijos vakaras įvyks balandžio 10 dieną, pirmadienį 18.00 val.

Dalyvavimo kaina: 10 € (yra galimybė išrašyti sąskaitą faktūrą).

Renginio vieta: Kauno rotušės aikštėje (Rotušės a. 26) įsikūrusi jauki šokoladinė “CH Chocolaterie”

KAD GERIAU PRITAIKYTUMĖME VAKARĄ JUMS, LABAI SVARBI JŪSŲ REGISTRACIJA ČIA:http://bit.do/Balandzio10

Renginio puslapis Facebook:https://www.facebook.com/events/1179085642219826/

DAUGIAU