Koncertas-akcija ACT OUT LOUD

Koncertas-akcija ACT OUT LOUD

SOROS INTERNATIONAL HOUSE kartu su ACT! (www.act-active.eu) projekto partneriais iš Airijos, Bulgarijos, Ispanijos, Olandijos ir Rumunijos gegužės 31 dieną kviečia visus vilniečius ir miesto svečius praleisti ypatingai – aktyviai dalyvauti projekto baigiamajame renginyje, kurį pradėsime SIH ir partnerių organizuojamomis pilietinėmis akcijomis, o vakarą vainikuos projektą ir SIH dvidešimtmetį apjungsiantis koncertas-akcija Act Out Loud.
Pirmoji renginio dalis (nuo 16 iki 17 val.) – partnerių konsorciumo rengiamos spalvingos pilietinės akcijos, kurios kviečia…
1. Rūpintis mūsų mažaisiais draugais – “Penkios laisvės”, Moniuškos skveras.
2. Džiaugtis kalbų ir kultūrų įvairove – “Hello: švęskime kalbą ir kultūrą”, Moniuškos skveras.
3. Pažinti kultūras šokio ritmu – “Tradiciniai rumuniški ir bulgariški šokiai”, šalia S.Nėries gimnazijos.
4. Puoselėti ir branginti šalia mūsų besislepiančius lobius – “Lobių medžioklė”, Reformatų parkas.
5. Skleisti teigiamas mintis – “Skleisk pozityvią energiją”, Vilniaus mokytojų namų kiemelis.

Antroji renginio dalis – Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyksiantis koncertas-akcija Act Out Loud į vieną sceną suburs ne tik buvusius ir esamus SIH dėstytojus bei studentus, bet ir atlikėjus iš ACT! partnerių valstybių. Švęsime kartu su Lietuvos scenos žvaigždėmis, prisidėjusiomis prie SIH sėkmės – Jurgiu Didžiuliu, Aiste Pilvelyte, Eduardo Gimenez‘u, Neringa Čereškevičiene, Rasa Rapalyte, Irmantu Jankaičiu, Gabriele Malinauskaite, Urte Šilagalyte – ir svečiais iš užsienio – Fernando Benavente (Ispanija), Laura Albu (Rumunija), Liliana Ashman (Airija). Koncerto pradžia 17:30 val.

DAUGIAU