Koncertas kultūros centre “Ramybė”

Koncertas kultūros centre “Ramybė”

Penktadienį, liepos 26 dieną 20 val. JAV kilmės džiazo ir populiariosios muzikos vokalistė Eve Cornelious koncertuos su virtuozų – Rusijos muzikantų pianisto tėvo ir saksofonisto sūnaus Vintskevičių, JAV būgnininko Joelio Tayloro ir bosisto Kipo Reedo – kvartetu.

Eve Cornelious laikoma viena paklausiausių koncertuojančių vokalisčių. Turtingos paletės balsu sušildanti džiazo melodijas populiariosios muzikos intonacijomis ji sužavėjo Europos, JAV, Japonijos ir Kubos ir Rusijos. Dainininkė dalyvavo gausybėje tarptautinių festivalių.

Leonidas Vintskevičius – Rusijos Federacijos nusipelnęs artistas, festivalio „Džiazo provincija” meno vadovas, sumanytojas ir organizatorius. Šio meistriško ir išradingo pianisto ir kompozitoriaus muzikoje rusų folkloras pinasi su Europos džiazo tradicijomis. Jaunosios kartos džiazo profesionalas, saksofonistas Nikolajus Vintskevičius patraukė pasaulio dėmesį pasirodęs JAV scenoje su džiazo maestro Lioneliu Hamptonu. Išsyk pelnęs kritikų pripažinimą, jis tebeliko įdomus, novatoriškas atlikėjas, ieškantis naujo skambesio, derinantis technologijas ir klasikinį džiazą. Universalus, plataus muzikinio spektro būgnininkas Joelis Tayloras yra grojęs ir įrašęs albumus su tokiais atlikėjais kaip Al di Meola, Franku Gambale, Andy Summersu, Brianu Brombergu, Mikeʼu Garsonu ir kitais. Roko gitaros įgūdžius suderinęs su meile braziliškai muzikai, skambančiai net jo atliekamose funkžanro kompozicijose, Kipas Reedas tapo nepaprastai populiariu atlikėju. Jis yra įgrojęs albumus su legendiniais būgnininkais Mikeʼu Clarku, Steveʼu Ferronu, Joeliu Tayloru ir Vinnie Colaiuta. 2007 m. jo kartu su Nancy Wilson įrašytas muzikinis albumas pelnę Grammy apdovanojimą.

DAUGIAU