Koncertas „Midnight in Paris“ su Clotilde Solange Rigaud

Koncertas „Midnight in Paris“ su Clotilde Solange Rigaud

Ar kada nors svajojote bent vienam vakarui ne tik persikelti į romantiškąjį Paryžių, tačiau ir tuo pačiu metu pakeliauti per skirtingus jo laikotarpius ir susitikti su žinomiausiomis Prancūzijos kultūros asmenybėmis?

Profesionalaus meno namai „House of Puglu“ drauge su Lietuvoje gyvenančia prancūzaite Clotilde Solange Rigaud sukurs jums šventinį pasirodymą ir pakvies į įsimintiną vieno vakaro kelionę po ryškiausias Prancūzijos muzikines istorijas – „Midnight in Paris“.
Pagrindinė vakaro žvaigždė, prancūzaitė, aktorė ir dainininkė Clotilde Solange, leis jums pasijusti kaip tikrame Paryžiuje – drauge su pianistu Luku Gedvilu padovanos Jums unikalią muzikinę kelionę, kurios metu susitiksite su Esmeralda iš „Paryžiaus katedros“, nukeliausite į 50-ųjų metų Paryžių ir pamatysite Edith Piaf istoriją, taip pat prisiminsite Prancūzijos kino aukso amžių ir išgirsite gražiausias filmų bei miuziklų dainas.

 

Koncertas „Midnight in Paris“ – tai šventinė programa, kurios metu apsidžiaugsite ne tik išgirdę savo mylimiausių Prancūzijos atlikėjų kūrinius, bet ir maloniai nustebsite atradę dar nežinomus šios šalies muzikinius perlus!!

 

Bilietus įsigyti galima čia:

https://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/koncertas-midnight-in-paris-su-clotilde-solange-rigaud-2?tickets

DAUGIAU