Koncertas „Žolyno arfa“

Koncertas „Žolyno arfa“

Kviečiame į baigiamąjį 2016 m. vasaros renginių programos „Pėdink į Girulius” vakarą: Dailės Docienės ir Ramunės Bučniūtės dueto koncertą „Žolyno arfa”. Renginio metu skambės smuiko, gitaros melodijos ir dainos, lauks pažintis su arfa.

Dailė ir Ramunė jau ketvirti metai kuria, bendradarbiauja, savitai medituoja, ieško naujų spalvų, būdų dieviškos muzikos garsais pasiekti žmonių širdis, viską darydamos iš begalinės  meilės muzikai.  

Dueto koncertu baigsis septintoji vasara, kai biblioteka kviečia pėdinti į Girulius. Nuo 2010 m. Giruliuose surengta daugiau nei 100 įvairių renginių, 18 iš jų įvyko šią vasarą. Lankytojai mėgavosi įvairiaspalve programa – nuo muzikinių-literatūrinių programų iki pažintinės ekskursijos po Girulius.

„Dėkoju bibliotekos darbuotojams už saviraiškos galimybes ir susitikimus su skaitytojais. Gal koks grūdas įkris į mūsų žmonių dvasios aruodą ir prašviesins akis”, – sako  aktyvi visuomenės veikėja, poetė Rita Bijeikytė-Gatautė.  

Pasėtas veiklos grūdas iš tiesų išaugo ir atnešė derlių – Girulių biblioteka-bendruomenės namai gali pasigirti lankytojų gausa, o čia atvykstantys rašytojai, poetai, atlikėjai, aktoriai ir visi kiti scenos žmonės – ypatingu dėmesiu.

 

Projektą „Kultūros edukacija pajūryje vaikams ir suaugusiems” finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

DAUGIAU