Konferencija ”Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius”

Konferencija ”Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius”

Viešoji įstaiga „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija 2017 m. balandžio mėn. 28 d. parodos „RESTA“ metu Vilniuje rengia tradicinę tarptautinę konferenciją, skirtą skaitmeninės statybos ir BIM metodologijos vystymui Lietuvoje.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“ – vienas pagrindinių parodos akcentų. Tai didžiausias skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje, vyksiantis jau šeštą kartą. Konferencijoje pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio skaitmeninės statybos vystytojai. Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

Pagrindinė konferencijos „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“ tema – statinio gyvavimo ciklas, nauda užsakovui.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“:

• Nauda užsakovui
• BIM statinio gyvavimo cikle
• BIM diegimo aktualijos Lietuvoje
• Lietuviški BIM standartai ir reikalavimai
• Statybos klasifikatorius
• Geriausių Lietuvos BIM projektų apdovanojimai ir pristatymas

DĖMĖSIO! Konferencijoje gali dalyvauti tik registruoti dalyviai. Įsigijus bilietą prašome užsiregistruoti konferencijos tinklapyje. Registracija ir daugiau informacijos – ČIA.

Konferencijos bilietas galios patekimui į parodos „RESTA 2017“ teritoriją konferencijos dieną. Papildomų bilietų pirkti nereikia.

www.skaitmeninestatyba2017.lt

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 09:15
Renginio trukmė: 6 val. 30 min.
Pertraukos: 3
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
– nuolaida su kodu

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU