Konkūrų varžybos „Eksperto taurė“

Konkūrų varžybos „Eksperto taurė“

Atvykite į nacionalines konkūrų varžybas ir sužinokite, kuris raitelio ir žirgo duetas šiais metais bus greičiausias! Rugpjūčio 22-23 d. „Lietuvos žirgyno” hipodrome, esančiame Vilniaus r. Riešėje, vyks Respublikinės arklių augintojų konkūrų varžybos „Eksperto taurė”. Renginį organizuoja didžiausias ir seniausias šalyje žirgynas „Lietuvos žirgynas” ir Lietuvos žirginio sporto federacija.

Numatoma, kad šiemet „Eksperto taurės” varžybose bus apie 150 startų. Aštuoniose konkūrų rungtyse varžysis ir kuo greičiau be klaidų kliūčių ruožą bandys įveikti žemaitukų, trakėnų, Lietuvos jojamųjų, hanoverių, Baltijos hanoverių, oldenburgų ir kitų veislių žirgai. Pirmosios varžybų dienos pertraukų metu svečiai galės stebėti važiavimo kinkiniais, šetlando veislės ponių konkūrų parodomasias programas, o antrosios dienos metu azartiškiausių žiūrovų lauks žirgų lygiosios lenktynės.

Šios konkūrų varžybos ypatingos tuo, kad jose jau daugiau nei tris dešimtmečius varžosi tik Lietuvoje gimę ir išauginti žirgai. Varžybos pavadintos žemaitukų veislės žirgo Eksperto vardu, kuris yra daugkartinis konkūrų rungties tarptautinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas, užaugintas „Lietuvos žirgyne”.

Renginys nemokamas!

Kaip atvykti? „Lietuvos žirgynas” yra įsikūręs 15 km nuo Vilniaus centro – Riešėje, Žirgų g. 2. 

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti: https://www.facebook.com/events/1471488389833131

DAUGIAU