Kontaktinės Improvizacijos pagrindai

Kontaktinės Improvizacijos pagrindai

KONTAKTINĖS IMPROVIZACIJOS PAGRINDAI

Judesio Laboratorija 2019-us metus pradeda ne tik tęsdama kasdienes judesio pamokas, bet ir kviesdama į pirmąsias šių metų dirbtuves “Kontaktinės Improvizacijos pagrindai”.

 

APIE DIRBTUVES

Kontaktinė improvizacija – tai viena iš šokio ir improvizacijos meno formų, kai bendravimas vyksta per judesį kontakte su kitu. Prisilietimas yra vienas esminių kontaktinės improvizacijos įrankių, jis kviečia tyrinėti ir atrasti naujas judėjimo trajektorijas.

5 valandų trukmės seminaro metu susipažinsime su tokiais kontaktinės improvizacijos principais, kaip svorio atidavimas ir priėmimas, centro, ašies ir atramos taškų pajautimas ir pritaikymas šokyje su partneriu. Tyrinėsime, kaip atpalaiduoti kūną ir protą, kad geriau galėtume įsiklausyti į save, į partnerį ir darniai judėti drauge. Pažadinsime kūno gebėjimą prisitaikyti prie įvairių paviršių, padėčių, netikėtų situacijų ir atrasti spontanišką, gyvą ir kūrybingą bendravimą per judesį.

Seminaro metu šoksime ne tik porose, bet ir pavieniui, atrasdami ir tobulindami savo judėjimą bei iš jo gimstantį šokį.

 

APIE MOKYTOJĄ

Aistė Jančiūtė kontaktinę improvizaciją veda ir aktyviai dalyvauja KI veikloje nuo 2013 m. KI ir performanso meno mokėsi pas Eckhardą Müllerį (GER), Danielą Schwartz (ARG), Milaną Kozaneką (SLO), Juliją Melnik (LT), Katie Duck (NL) / Alfredo Genovesi (UK), Angelą Doniy (RU), Ray’ų Changą (JAV), Yanivą Mintzą (IL).

 


DATA: 2019 METŲ VASARIO 9 DIENA

LAIKAS: 10:30 – 16:00

1 DALIS: 10:30 – 13:00

PERTRAUKA: 13:00 – 13:30

2 DALIS: 13:30 – 16:00

 

DIRBTUVĖS VYKS ADRESU:

Kauno kultūros centras, III aukštas, 302 SALĖ

Kęstučio g. 1, Kaunas

 

Norintiems dalyvauti dirbtuvėse reikalinga išankstinė registracija (iki vasario 8 dienos):

https://goo.gl/6Vd3X5

 

DAUGIAU INFORMACIJOS apie dirbtuves:

El. paštu: mlab.kaunas@gmail.com

DAUGIAU