Kotryna Juodzevičiūtė ir Gabrielius Vagelis su grupe

Kotryna Juodzevičiūtė ir Gabrielius Vagelis su grupe

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pažibos Kotryna Juodzevičiūtė ir Gabrielius Vagelis vienija jėgas ir kviečia į bendrą savo koncertą kartu su gyvo garso grupe.

Vilniaus „Vasaros terasoje“ skambės žinomiausi Kotrynos ir Gabrieliaus kūriniai, atlikėjai pasirodys tiek po vieną, tiek kartu ir žada pristatyti įdomių naujienų bei netikėtų svečių.

„Ne kartą esame buvę svečiai ir kartu dainavę vienas kito koncertuose, tačiau tai bus pirmas kartas, kai su Gabrieliumi atliksime bendrą programą. Mums ant scenos talkins gyvo garso grupė bei pritariamieji vokalistai, tad tikrai labai atsakingai ruošiamės ir laukiame šio koncerto“, – sako K. Juodzevičiūtė.

„Lygiai prieš metus toje pačioje „Vasaros terasoje“ su Kotryna kartu dainavome mano akustiniame koncerte. Jai patiko. Man labai patiko. Žiūrovams taip pat. Tad pagalvojome, kad būtų įdomu surengti bendrą koncertą. Turime paruošę nuo romantiškų pop iki energingų ritmenbliuzo kūrinių, tad bus tikrai įdomu. Tai turėtų būti mano kol kas didžiausias koncertas po atviru dangumi“, – mintimis dalijosi G. Vagelis.

Atlikėjai į sceną žada pasikviesti ir ne vieną žinomą Lietuvos dainininką, bet visų kortų kol kas neatskleidžia – kviečia atvykti į „Vasaros terasą“ rugpjūčio 10 d. ir pamatyti patiems.

 

Kotryna Juodzevičiūtė – That Girl:

https://www.youtube.com/watch?v=WeZUjwbWleM

 

Gabrielius Vagelis – The Distant:

https://www.youtube.com/watch?v=DnLU6EloB3A

 


Durys: 19.00

Koncerto pradžia: 20.00


Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/kotryna-juodzeviciute-ir-gabrielius-vagelis-su-grupe

DAUGIAU