Koučingas – Smegenų plovimas ar kelias į save?

Koučingas – Smegenų plovimas ar kelias į save?

Išūžė ausis mandras žodis „koučingas…  Bet, kas slypi už įkvepiančių tauškalų? Eilinė smegenų plovimo technika ar prasminga savęs pažinimo praktika. Ir ką su visu tuo daryti?

KĄ DARYSIM? Teoriniam – praktiniam seminare “čiupinėsim” koučingą „gyvai“. Paprastais žodžiais aiškinsimės, kas tai ir kam tai. Diskutuosim, ką koučingas duoda ir ko duoti negali. Pasivaikščiosim plonyte riba tarp smegenų plovimo (poveikio kitam, siekiant jį kontroliuoti) ir koučingo (poveikio kitam, siekiant kad jis kontroliuotų save). Laužysim stereotipus ir ieškosim naujų atsakymų sau.

Nuo kalbų eisim prie darbų.  Paprastų pratimų metu “savo kailiu” degustuosim koučingą. Sustosim pažvelgsim į save kitaip. Ir galiausiai atsakysim sau – kas yra koučingas man?

Atsiliepimų įvairovė – PRIVALOMA.

KADA – rugpjūčio  14 d., trečiadienį 18:00
KUR – J. Galvydžio 5, Vilnius (Šiaurės miestelio technologijų parkas)
KAINA – 30 Lt (studentams – 20 Lt)
LEKTORIUS – Andrius Olechnovičius, ICF (Tarptautinės koučingo federacijos) sertifikuotas koučingo treneris, koučingo paslaugų įmonės „Aš kitaip“, UAB vadovas (www.askitaip.lt). Vienas iš nedaugelio koučingo specialistų Lietuvoje, kuriam koučingas vienintelė ir pagrindinė veikla. „Savo protu“ ir „savo kvailumu“ atrandantis pamatinius savo profesijos dėsnius ir pamažu kuriantis savo „minkštojo“ koučingo filosofiją.

Registruokis (dalyvių skaičius ribotas)http://goo.gl/ZGYEI

DAUGIAU