Kristupo festivalis: BLIUZAS IŠ SIERA LEONĖS. Albumo Salone pristatymas

Kristupo festivalis: BLIUZAS IŠ SIERA LEONĖS. Albumo Salone pristatymas

Dėmesio! Renginys Kristupo festivalis: BLIUZAS IŠ SIERA LEONĖS. Albumo Salone pristatymas iš 2020 m. liepos 21 d. nukeltas į 2021 m. liepos 21 d. Bilietai galios tie patys, dėl bilietų grąžinimų galima kreiptis po nukeltos renginio datos į organizatorių.

Gimęs Siera Leonėje, augęs Didžiojoje Britanijoje, muzikinį talentą išskleidęs Belgijoje, o šiemet pirmą kartą atvyksiantis į Lietuvą, Bai Kamara Jr. sprogdins sceną savo beprotiška energija ir temperamentu!

Jo kūryboje stilingai persipina bliuzo, soulo, fanko R&B, džiazo elementai, tačiau kaip sielos muziką dainininkas išskiria bliuzą. Jis tobulai tinka šiltam, jausmingam Bai vokalui ir primena dainininkui afrikietiškas šaknis. Tai simboliškai atsispindi naujojo albumo pavadinime Salone, kas krio kalboje reiškia Siera Leonė.

Bai talentą vertina ne tik daugiatūkstantinės minios klausytojų – scena jis dalijosi su Habib Koité, Cassandra Wilson, Rokia Traoré, o visuomeninė dainininko veikla atvedė jį į pažintį ir bendradarbiavimą su pasauline žvaigžde Youssou N’Dour.

Dainininkas patikina, jog bliuzas išlaisvina giliausias emocijas ir turi daugybę spalvų bei atspalvių, tad laukia išties neeilinis vakaras.

Programoje dainos iš naujausio albumo „Salone”

DAUGIAU