Kuba atvyksta į Pabo Latino!

Kuba atvyksta į Pabo Latino!

Visada troškai nuvykti į cigarų ir gražių moterų salą? Kovo 25 dieną pati Kuba atvyksta pas tave! Įsijausk į tikrą kubietišką nuotaiką Pabo Latino klube kartu su grupe CARACOL DE LA HABANA!!! Tai tradicinio kubietiško atspalvio muzika pagardinta tokių kraštų kaip Ispanija, Portugalija ir Lotynų Amerika prieskoniais. Šis vakarėlis tikrai nepaliks abejingų! Ateik ir pajusk, kas yra tikras pietietiškas šėlsmas!

Turbūt jau esi girdėjęs apie aistringas ir temperamentingas Kubos moteris. Šį vakarą Pabo Latino sceną papuoš tikra Kubos karalienė, CARACOL DE LA HABANA vokalistė Yuni! Ši dama profesionalios dainininkės kelią pasirinko vos sulaukusi 8-erių. Jos balsas – tai visos Kubos balsas, o hipnotizuojantys judesiai keri nepamirštama egzotika! 

Kartu su Yuni sceną užvaldys CARACOL DE LA HABANA įkūrėjas ekspresyvus gitaristas Fernandito, kuriam nepajėgia atsispirti nei viena moteris, o perkusiją ir būgnus karštais ritmais prakalbins charizmatiškasis būgnininkas Capitán.

Desertui – viliojančios Iovanni Naranjo Ávila saksofono ir fleitos melodijos bei vyriškos ir tvirtos bosinės gitaros natos kartu su gitaros virtuozu Pino! 

Nedelsk, penktadienį sutik autentiškame kubietiškame vakarėlyje! Ant scenos bus karšta, lyg Havanos paplūdimyje, o ištroškusius gaivins egzotinių kokteilių brizas prie baro!

Renginio pradžia: 23:30 
Vieta: Pabo Latino klubas
Įėjimas: 10 EUR

DAUGIAU