KULTŪRDIENIS (“Saulės kliošas”, “AvenueAcoustic” …)

KULTŪRDIENIS (“Saulės kliošas”, “AvenueAcoustic” …)

Ar žinai, kas yra kultūra ir kam ji reikalinga?
Ar menas – tai amatas žmonių, kurie daugiau neturi kuo užsiimti?
Ar gebėjimas atskirti A.Mamontovą nuo R.Cicino yra vertybė?

Jeigu turi atsakymą į visus šiuos klausimus – mes laukiame Tavęs “KULTŪRDIENYJE”!

“KULTŪRDIENIS” – tai Vilniaus kolegijos Menų fakulteto šventė. Jos metu visą dieną siūlysime atvirą pažintį su menų fakulteto bendruomene.
Jūsų laukia atviros paskaitos, diskusijos – seminarai, filmų peržiūros, “žiniuko konkursas”, pietūs kiemelyje su pagrojimais, piešimas ant drobės ir kt.
Šurmuliuosime:
KADA? Nuo 10 iki 17 val.
KUR? Didžioji g. 38.

Vakare – kultūrinsimės kartu su “Saulės kliošu”, “AvenueAcoustic”, “MEU SOM” ir “Time’s In” muzikiniame klube”Artistai” (Šv. Kazimiero g. 3). Koncerto pradžia 20 val.

„MEU SOM” – trio iš Menų fakulteto. Jų saulėta, šviesi muzika, savo švelniu, bet jausmingu „Bosa Nova” stiliumi užhipnotizuoja ramiam judesiui bei išlaisvina svajones.
„Time’s In” – jauni, ekspresyvūs, pašėlę, drąsūs funker’iai iš Vilniaus, savo muzika užkrečiantys publiką dūkimu.
„AvenueAcoustic” – penkių vaikinų kolektyvas, jau spėjęs savo kūrybą ir darnų grojimą patikrinti publika. Vaikinų vizitinė kortelė – svajingas grupės lyderio Karolio Jančenkovas balsas populiariosios muzikos, roko ir džiazo garsuose.
„Saulės kliošas” jau dešimtmetį Lietuvoje ir užsienyje savo vardą neša pakelta galva. Grupė gali didžiuotis sugrotais kokybiškais koncertais, turimų gerbėjų skaičiumi, o svarbiausia – savo vis tobulėjančia muzika.
Koncerto bilieto kaina 10 Lt
Mes draugaujam su menu, ar draugauji tu?
www.artistai.lt
IŠANKSTINĖ VIETŲ REZERVACIJA 852121268

DAUGIAU