free Kultūrinės programos „Pėdink į Girulius“ dešimtmečio minėjimas

Kultūrinės programos „Pėdink į Girulius“ dešimtmečio minėjimas

Liepos 10 d. 18.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) kviečiame į vyksiantį kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ dešimtmečio paminėjimą. Matysite trumpą Algimanto Jarukaičio sukurtą retrospektyvinį filmą „Pėdink į Girulius 2010–2019“, o renginį vainikuos šventinis koncertas „Kas gera – prisiminkime“. Atlikėjai: Laura Kasinskaitė (obojus), Elvyra Liutkevičiūtė (smuikas), Tatjana Ševeliova (smuikas), Dana Tregub (altas), Vilija Gaižauskaitė-Veličkienė (violončelė), Martyna Rudelytė (kontrabosas).

Veiklos dešimtmetis Giruliuose – pirmoji ir mums visiems labai svarbi sukaktis, kurią norime paminėti kartu su savo ištikimais lankytojais. Šis vakaras – gera proga padėkoti mūsų rėmėjams, bibliotekos darbuotojams ir daugybei nuostabių žmonių, kurie savo gabumais, laiku ir meile dalinosi su mumis, ir prisiminti svarbiausias dešimtmečio akimirkas.

Nuo 2010-ųjų kiekvieną vasaros trečiadienį, o kartais ir dažniau, klaipėdiečiai ir miesto svečiai atvyksta į Girulių biblioteką ir dalyvauja įvairiuose kultūriniuose renginiuose. Čia organizuojami literatūriniai vakarai, koncertai, spektakliai, parodų pristatymai, filmų peržiūros, šokių pamokos, susitikimai su Lietuvos ir gimtojo miesto žymiais žmonėmis, ekskursijos, konferencijos ir kt. Kas vasarą suorganizuojame daugiau nei 20 renginių, tad per dešimt metų surengėme daugiau kaip 200. Keletą vasarų Girulių bibliotekoje lankėsi „Gyvojo piešimo“ menininkai, vyko tarptautinis akvarelės pleneras, tapybos pamokos su menininku Tadu Dromantu. Šią vasarą rengiami plenerai su tapytoju Ernestu Žvaigždinu.

DAUGIAU