„Kultūriniai Kauno kraštovaizdžiai“

„Kultūriniai Kauno kraštovaizdžiai“

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55, Kaune

Gegužės 21 d., šeštadienį, nuo 11 iki 24 val., kviečia į žygį-žaidimą „Kultūriniai Kauno kraštovaizdžiai: 1 diena – 8 muziejai”.

Šių metų gegužės 21 d. Tarptautinės muziejų nakties proga Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus vėl prisijungia prie gražios europietiškos iniciatyvos, kurioje jau dalyvauja 145 šalys ir net 35 000 muziejų.

Norime visus pakviesti į neįprastą turistinį žygį, kurio metu ne tik smagiai pramankštinsite kojas, bet ir surasite tikrai įdomių kultūrinių objektų. Tai – puiki nemokama galimybė per vieną dieną atrasti ir iš naujo pažinti Kauną, aplankant įvairiausiuose kampeliuose išsidėsčiusius net aštuonis M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinius.

Poromis, šeimomis, su draugais patraukite į žygį per Kauno kalnus, gatveles ir parkus, ieškodami įdomiausių Kauno kultūros židinių. Kad nepasimestumėte, Jums tereikia atsispausdinti žemėlapį, kurį rasite www.ciurlionis.lt  arba žaidimo dieną pasiimti jį bet kuriame iš šių muziejaus padalinių:

M. Žilinsko dailės galerijos (Nepriklausomybės a. 12)

Kauno paveikslų galerijos (K. Donelaičio g. 16)

L. Truikio ir M. Rakauskaitės memorialinio muziejaus (E. Fryko g. 14)

A. ir P. Galaunių namų (Vydūno al. 2)

J. Zikaro memorialinio muziejaus (J. Zikaro g. 3)

Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros (Vilniaus g. 33,)

A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejaus (V. Putvinskio g. 64)

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus (V. Putvinskio g. 55)

2016 m. gegužės 21 d. nuo 11 iki 20 val. apkeliaukite 3-8 žemėlapyje pažymėtus taškus. Patekę į muziejų, gausite užduotį. Už atliktas užduotis gausite po lipduką – taip kaupsite taškus.

20-21 val. visi žygeiviai bus laukiami „Muziejaus naktiniame piknike” prie M. K. Čiurlionio galerijos. Čia 10 greičiausių ir daugiausiai lipdukų surinkusių gaus specialius muziejaus prizus. Kiti žygeiviai bus apdovanoti atminimo ženkliukais. Žiūrėsime į žvaigždes, trauksime dainas, šoksime ir bendrausime kartu su su folkloro ansambliais „Žaisa” ir „Kupole”. Pasiimkite būtinus pikniko atributus: gerą nuotaiką, pledą, arbatos ir sumuštinį. O labai pasiilgusieji Čiurlionio galės vaikštinėti po jo darbų ekspoziciją iki 24 val.

20-24 val. Antano Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus pakvies į romantišką pasibuvimą „Žiūrim – krinta patylomis obelų žiedai” /K. Binkis/. Kūrybinėje dirbtuvėje galėsite kurti paveikslus iš žiedų atspaudų, sužinosite apie monotipijos galimybes, aplankysite parodas ir ekspozicijas.

Iki 24 val. – M. K. Čiurlionio galeriją, A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių (Velnių) muziejų ir Istorinę Lietuvos Respublikos prezidentūrą galėsite aplankyti nemokamai.

DAUGIAU