free „KULTŪRINIS LABIRINTAS: 1 DIENA – 8 MUZIEJAI“

„KULTŪRINIS LABIRINTAS: 1 DIENA – 8 MUZIEJAI“

Gegužės 19 d. Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, kaip ir kasmet, jungiasi prie tarptautinės Muziejų nakties iniciatyvos, apimančios 145 valstybes ir 35 000 muziejų. Vieną kartą per metus muziejai lankytojus pasitinka su iki vidurnakčio vykstančiais nemokamais renginiais: koncertais, performansais, spektakliais, parodomis, ekskursijomis, edukaciniais užsiėmimais, kino peržiūromis, žaidimais ir t. t.

Šiais metais nuo 11 val. kviečiame į visai šeimai skirtą 8 MKČ muziejus vienijantį žygį-žaidimą „KULTŪRINIS LABIRINTAS: 1 DIENA – 8 MUZIEJAI“. Žaidimo metu keliaudami miesto labirintais – parkais, kiemais, laiptais, dalyviai naujai atras ir pažins Kauną, neeilines čia gyvenusias asmenybes, sužinos, kokie netikėtumai slepiasi tyliose Žaliakalnio gatvelėse, kokias istorijas ir legendas saugo galerijų, muziejų eksponatai.

Kad dalyvautumėte žaidime, jums (ar jūsų komandai) tereikia susipažinti su žaidimo taisyklėmis, atsisiųsti ar atsispausdinti žaidimo žemėlapį ir kartu su draugais, šeima ar dviračiu patraukti į 1 dienos 8 muziejų žygį! Teisingai atsakydami į klausimus, skinsitės kelią per kultūrinį Kauno labirintą – pirmieji 30 dalyvių (ar komandų), įregistravusių užpildytą žemėlapį, gaus muziejaus prizus renginio uždarymo šventėje.

Muziejų nakties proga kiekviename iš MKČ muziejaus padalinių Jūsų lauks ne tik žaidimas, bet ir plati kultūrinė programa: spektakliai, koncertai, kūrybinės dirbtuvės.

 

Projekte dalyvauja šie muziejai ir galerijos:

– M. K. Čiurlionio dailės muziejus;

– M. Žilinsko dailės galerija;

– Paveikslų galerija;

– Velnių muziejus, A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus;

– J. Zikaro memorialinis muziejus;

– l. Truikio ir M. Rakauskaitės memorialinis muziejus;

– Istorinė LR Prezidentūra;

– A. ir P. Galaunių namai.

 

Išsamią renginio programą (nuolat pildomą), žaidimo taisykles bei žemėlapį rasite www.ciurlionis.lt

Renginio naujienas sekite Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Facebook‘o paskyroje.

 

Renginio partneris: kavinė „Kultūra“

Renginio rėmėjas: Rokų medelynas „Želdynėlis“

DAUGIAU