KŪNO KALBA (neverbalinis bendravimas) | Seminaras

KŪNO KALBA (neverbalinis bendravimas) | Seminaras

Ką reiškia šis gestas ir poza? Kodėl jo žvilgsnis toks keistas? O kodėl ji rengiasi taip keistai? Visa tai yra kūno kalba (neverbalinis bendravimas). Juk visi žinome, kad mūsų kūnas kalba, bet kaip tai suprasti tiek gyvenime, tiek darbe bei ekstremaliose situacijose?

 

Visus domina tai, ar pašnekovas mums sako tiesą, ar jis iš tikrųjų pritaria mums, kaip mus vertina, kiek informacijos kam suteikti, o gal patylėti ar spęsti į kampą? Kaip neskleisti klaidingų signalų? Kokie pagrindiniai melo ženklai? Juk save pateikti dažniausiai turime tik vieną kartą – kaip jam pasiruošti?

 

Į visus šiuos klausimus gali padėti atsakyti būtent kūno kalbos pagrindai!

 

Jei esate pasiruošę susipažinti pradžioje su savimi, o vėliau ir į kitus žmones žiūrėti visai kitaip – šie seminarai Jums!

 

Seminarą veda Marija Simona Šimulynaitė.

 

Marija kūno kalba pradėjo domėtis dar 2006 m., dirbdama Skandinavijoje. Ten buvo pirmas susidūrimas su šios srities literatūra, dokumentika, tyrimais, analizėmis. Tai buvo ilgas informacijos kaupimas, darant begales vertimų iš įvairių šaltinių ne lietuvių kalba.

 

Prieš keletą metų Marija buvo kūno kalbos centre Australijoje (Sidnėjuje) – tai neverbalinio bendravimo šaknų vieta (Alan Pease).

Labai gaila, kad mūsų regione nėra nei vienos išsamios mokymo įstaigos, kurioje galima būtų nuosekliai pasisemti informacijos, kas yra neverbalinis bendravimas. Dažniausiai viskas būna tik abstrakčiai “užkabinama”, bet ne nuosekliai išdėstoma.

 

Marija turi visą sukauptą medžiagą sistemingai suformuotą specialiam edukaciniam moduliui. Pastaruoju metu lektorė šiuo dalyku dalinosi su įvairių specialybių studentais iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Vilniaus universiteto. Buvo vedami seminarai įmonių darbuotuojams bei privatiems užsakovams.

 

Dabar atėjo metas ir noras šias žinias dalinti dar platesniam žmonių ratui.

 

Seminaro trukmė 2 val.

 

Daugiau informacijos: http://marijasimona.lt/paslaugos/seminarai/

 

Bilieto kaina – 10 Eur. Bilietus įsigyti galima čia:

https://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/kuno-kalba-neverbalinis-bendravimas?tickets

DAUGIAU