Kūrybinė vasaros stovykla suaugusiems

Kūrybinė vasaros stovykla suaugusiems

Kviečiame į kūrybinę vasaros stovyklą suaugusiems „Moteris ir jos galia, keičianti Pasaulį”!

2013 m. liepos 1 – 5 d., Paberžė, Kėdainių raj., Lietuva

 Jei domitės savęs pažinimu, jei Jums patinka gamta, mėgstate bendrauti, vadinasi ši kūrybinė savęs pažinimo ir saviraiškos stovykla – skirta Jums!

Stovykla vyks ramioje gyvenvietėje – Paberžėje (Kėdainių raj.), prie Liaudės upės ir Nykio upelių santakos, 32 km į šiaurę nuo Kėdainių. Gyvenvietėje stovi medinė Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia (nuo 1859 m.). Šalia bažnyčios veikia 1863 m. sukilimo muziejus (buvusiame Šilingo dvare). Čia labai ilgą laiko dirbo ir gyveno Tėvas Stanislovas. Jis rūpinosi Paberžės aplinka, rinko paveikslus, dekoracijas, įkūrė muziejų. Tai – vieta, kurioje vyrauja gera energija, ramybė ir  asketiška dvasia.

Stovyklos tikslas: padėti žmonėms pažinti save ir savo galimybes, ugdyti kūrybiškumą ir padėti panaudoti savo vidinius resursus bei energiją, siekiant pozityvaus ir laimingo gyvenimo.

TRUMPAI APIE STOVYKLĄ:
• 5 dienas leisime gerą energetiką turinčiame gamtos prieglobstyje – Paberžėje.
• Kūrybiškai ir prasmingai leisime laiką – vyks kūrybiniai dailės saviraiškos, mandalų kūrybos užsiėmimai, paskaitos, diskusijų vakarai, įvairios meditacijos ir kūno mankšta. 

• Visų užsiėmimų metu žvelgsime į save – tarsi iš naujo atrasime tai, ką prigimtis mums suteikė – moteriškumą!

• Gyvensime bendrame dideliame name. Name yra virtuvėlė ir galimybė gamintis maistą patiems: yra viryklė, šaldytuvas su kamera, indai… Nepaisant to, pusryčiai, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti (vegetarinis maistas).

• Tualetas ir dušas yra gretimame pastate, prie namo yra upelis ir šulinys.
• Turėsime puikų laisvalaikį gamtoje (maudynės upelyje, laužas, muziejaus lankymas…)
• Stovyklos kaina: 460 Lt (įskaičiuotas apgyvendinimas, pusryčiai, pietūs ir vakarienė, stovyklos programa, visi užsiėmimai bei reikiamos priemonės užsiėmimų metu).
• Su savimi reikia turėti pagalvę bei užvalkalus patalynei.

• Jei geriate arbatą ar kavą – pasiimkite, turėkite savo mėgstamą puodelį. Jei mėgstate smaližiauti, turėkite įvairių užkandžių ar skanumynų.

Vietų skaičius ribotas!!!

PLANUOKIME KŪRYBIŠKAS VASAROS ATOSTOGAS KARTU!

 REGISTRACIJA JAU VYKSTA!!! Registruotis galite el.p. [email protected]
tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta). Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 50 % visos numatomos stovyklos sumos. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į stovyklą.

 Mūsų rekvizitai:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

www.pazinimassaviraiska.lt     

DAUGIAU