free Kūrybinės dirbtuvės: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“

Kūrybinės dirbtuvės: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“

Kviečiame visus – vyrus ir moteris, mažus ir vyresnius, dirbančius, stabtelėjusius ar niekur neskubančius, su šeima, draugais, bendraminčiais ar bendramoksliais į kūrybines dirbtuves išausti savo mintis ir jausmus apie Lietuvą. Šis projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, ir kad sudėję po dalelė tos Lietuvos, kurią nešiojamės savyje, gimtų vienas bendras atspindys – tapiserijos (pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas) mozaika „Lietuva – mano veidas“.

Pirmoji projekto dalis – kūrybinės dirbtuvės. Jų metu susipažinsite su tapiserijų audimo būdu mažuose rėmeliuose bei projekto idėja – kurti savo mažąją tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio dalimi. Kviesime akimirkai pamąstyti apie savo santykį su Lietuva ir, su mūsų pagalba, išausti 8x8cm dydžio audinukus, „sudedant“ į juos savo mintis ir jausmus, išreikštus per simbolius, spalvas.

Antroje projekto dalyje, remiantis dalyvių mintimis, bus sukurtas didelio formato piešinys, pagal kurį maži kūrybinių dirbtuvių dalyvių audinius jungsime į vieną didelę tapiseriją-mozaiką. Užbaigtą kūrybinį darbą planuojama eksponuoti Kauno Kultūros Centre, Lietuvos Respublikos Seime ir kitose kultūrinėse erdvėse.

 

Būtina registracija tel.: 8 612 15828 arba [email protected]

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2018 lapkričio 06 15:00 2018 lapkričio 07 15:00 2018 lapkričio 08 17:30