Kūrybinės dirbtuvės „Užburti miestai“

Kūrybinės dirbtuvės „Užburti miestai“

Keramikos muziejuje, Rotušės a. 15, Kaune

Visą rudenį vyks lankytojų pamėgtos kūrybines dirbtuves šeimoms, vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Dalyviai kviečiami fantazuoti miesto, būsto, namų tema ir pamėginti savo vaizdinius nulipdyti. Įkvėpimo ir kūrybinio polėkio suteiks šiuo metu muziejuje tebeveikianti Italijos meistrų Giuljemo Martyn ir Sandros Baruci paroda – architektūriški, stebinančių formų ir spalvų keramikos kūriniai.

„Užburtų miestų”  dirbtuves pratęsti paskatino ne tik lankytojų pageidavimai, bet ir šiuo metu Keramikos muziejaus rūsiuose įsitvirtinusi architektūros tema. Savitai ji plėtojama ir neseniai atidarytoje Ingos Likšaitės tekstilės parodoje „Nauji pasakojimai parašyti medžiu ant vandens”. Autorės kūrinius inspiravo ilgi pasivaikščiojimai Palangoje, juose dominuoja architektūrinis medžio jungimo elementas. Meistriškuose optiniuose Ingos Likšaitės siuviniuose dygsnių žvaigždynai susiburia į kiemų su mediniais namais mikrokosmosą.

Pasigėrėjus parodomis dirbtuvių dalyviams siūloma sukurti savo erdvinės plastikos kūrinį – išgalvotą namelį, fantastinį medį ar abstrakčią neregėtą erdvinę struktūrą. Dirbtuvių vadovės, jaunosios keramikės Eglė Šidlauskaitė ir Viktorija Radionova pamokys, kaip lipdyti iš molinių plokštelių, suteikti paviršiams faktūrą bei atskleis kitas paslaptis.

Dirbtuvės vyks nuo spalio 1 iki lapkričio 28 d. ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Dirbtuvių trukmė – 2 val., galima rinktis rytinį (11.00-13.00) ar popietinį (14.00-16.00) užsiėmimų laiką.

Specialus ketvirtadienio užsiėmimas suaugusiems -16.00-19.00.

Užsiėmimo kaina vaikams – 1 €, suaugusiems – 2 €, šeimos bilieto kaina – 5 €

Norinčiuosius užsisakyti programą prašome skambinti iš anksto, I-V nuo 9 iki 16 val., telefonu (8 37) 22 94 75.

DAUGIAU