Kūrybinės terapinės priemonės: Vanduo ir Smėlis

Kūrybinės terapinės priemonės: Vanduo ir Smėlis

Praktinis-mokomasis kūrybinis dviejų užsiėmimų seminaras vyks
du antradienio vakarus iš eilės
(2014 m. liepos 15 d. ir liepos 22 d.)

Seminaras skirtas visiems, kurie nori išmokti dirbti su smagiomis – kūrybinėmis – terapinėmis priemonėmis (smėliu ir vandeniu).

Seminaro metu Jūs susipažinsite su:
• autorine piešimo ant vandens metodika;
• su galimybe daryti paveikslus iš spalvoto smėlio ar druskos;
• ne tik susipažinsite su šių priemonių darbo/kūrybos metodais, bet taip pat ir sužinosite visas paslaptis – lektorė pristatys Jums piešimo ant vandens bei kūrybos su smėliu (paruošimo, gamybos) technologijas.

Seminaro auditorijos amžius – suaugusieji ir vaikai nuo 10 metų (šį kartą jaunesnių vaikų nekviečiame, nes seminaro metu vyks ne tik praktika (kūrybinis darbas), bet taip pat bus perduodamos ir teorinės žinios, taigi, jaunesnio amžiaus vaikui gali pritrūkti kantrybės bei dėmesio).

Seminaro lektorė – psichologė, pasakų dirbtuvių „Permainų vėjas” įkūrėja
Viktorija Grigorjeva
jau ketverius metus dirbanti su vaikais ir nuolat naudojanti „Vandenį ir Smėlį” kaip kūrybines – terapines priemones. Viktorija nuolat tobulina šias technikas ir atranda vis įdomesnių, paprastesnių paruošimo bei pateikimo būdų. Smagu, jog lektorė pajutusi iki smulkmenų išgrynintą Vandens ir Smėlio kūrybinį procesą, sukaupė drąsa ir nusprendė su visais pasidalinti savo patirtimi bei sukauptomis žiniomis. Mes be galo džiaugiamės ir už tai dėkojame Viktorijai! 

„Kaip parodė pasakų dirbtuvėse vykstančių užsiėmimų praktika (kūrybinis darbas su vaikais) – vanduo ir smėlis – tai išties puiki kūrybinė – terapinė priemonė, kuriai nėra amžiaus ribų. Pats mažiausias kūrėjas su smėliu – tai 9 mėn. vaikas, o vienas tėtis prisijungęs prie savo 3 ir 8 metų dukrų, net nepastebėjo, kaip padarė net 8 smėlio paveiksliukus. Tokių kūrybinio proceso pavyzdžių turiu daug. Su vandeniu pats mažiausias kūrėjas (prižiūrint mamai) – tai 2 metų vaikas. Net hiperaktyvūs vaikai sugeba šiame kūrybiniame procese išbūti ramiai 20 – 25 min. O tai juk išties nuostabu!
„Vandens ir Smėlio” užsiėmimas yra lengvai ir nebrangiai prieinamas kiekvienam net namuose. Tokį kūrybinį procesą galima organizuoti mokyklos klasėje, darželio grupėje, vaikų studijoje, viešoje erdvėje ir individuliai. „Vandens ir Smėlio” kūribiniai procesai labai tinka laisvalaikiui namuose. Tereikia žinoti du receptus: pirmasis – tai paruošimo technologijos receptas, antrasis – tai pasakiškos atmosferos sukūrimo receptas.Visas šias žinias Jūs tikrai gausite, jei atvyksite į šį kūrybinį – mokamąjį seminarą!”

Visiems linkiu gerų minčiu ir laukiu Jūsų užsiėmimuose, Viktorija.

Tai dviejų užsiėmimų ciklas!
Pirmas užsiėmimas skirtas vandeniui:
„Pasakos raštai ant vandens”
vyks liepos 15 d. (antradienį).
Užsiėmimo trukmė – 3 val.: 18.00 – 20.30 (21.00) val.

Šis užsiėmimas bus dviejų dalių:
Kūrybinė dalis – dalyviai turės galimybę išbandyti jau paruošras priemones: klausydami muzikos bei įvairių personažų pasakojimo pieš, fantazuos, kurs įvairius raštus ant vandens.
Mokomoji dalis – po arbatos pertraukėlės dalyviai susipažins su „Kūrybos ant vandens” priemonių paruošimo technologijomis, išgirs nemažai idėjų, kaip kūrybiškai panaudoti šią techniką darbui su vaikais bei mokysis sukurti pasakišką atmosferą, tinkančią kūrybiniam procesui.
Kiekvienam seminaro dalyviui bus suteikiamas „pasakiško vandens” specialisto vardas ir įteiktas dalyvio pažymėjimas.

Antras užsiėmimas skirtas smėliui:
„Smėlio pasakų paveikslai”
vyks liepos 22 d. (antradienį).
Užsiėmimo trukmė – 3 val.: 18.00 – 20.30 (21.00) val.

Šis užsiėmimas taip pat bus dviejų dalių:
Kūrybinė dalis – dalyviai turės galimybę naudojat skirtingas metodikas išbandyti smėlio terapiją ir sukurti įvairius „Smėlio paveikslus”.
Mokomoji dalis – po arbatos pertraukėlės dalyviai išmoks, kaip paruošti smėlio paveiksliukus kūrybiniam darbui, išbandys druskos dažymo technologiją. Išgirs nemažai idėjų, kaip kūrybiškai panaudoti smėlio techniką darbui su vaikais bei mokysis sukurti pasakišką atmosferą, tinkančią kūrybiniam procesui.
Kiekvienam seminaro dalyviui bus suteikiamas „pasakiško smėlio” specialisto vardas ir įteiktas dalyvio pažymėjimas.

Dviejų seminarų – ciklo kaina (mokant iš karto) – 120 Lt/dalyviui (visos reikiamos priemonės įskaičiuotos į kainą).
Vieno užsiėmimo kaina (mokant atskirai) – 70 Lt/dalyviui (visos reikiamos priemonės įskaičiuotos į kainą).

Būtina registracija iš anksto!
Dalyvių skaičius ribotas.
Registruotis galite el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com

Registracija patvirtinama gavus avansinį mokėjimą – 40 Lt.
Rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485;
a.s LT957044060007887398

Tel. pasiteirauti: 868444109 (Dainora)
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt
https://www.facebook.com/events/1491611604390165

DAUGIAU