Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Kūrybinio rašymo dirbtuvės – tai vieta, kurioje gimsta knygų veikėjai, siužetai, sprogstančios kulminacijos ir naujos draugystės.

Tam, kad mintys pavirstų istorijomis popieriuje, reikia daug ir intensyviai galvoti ir dar daugiau rašyti. Tai dirbtuvių metu ir darysime: daug kalbėsimės, daug planuosime, kursime ir daug daug rašysime.

Dirbtuvės truks keturias dienas (liepos 2 – 5 dienomis), nuo 10.00 ryto iki 16.00 popiet. Taip, darbotvarkė bus labai intensyvi, bet dar nei viena knyga neatsirado neskyrus jai deramo kiekio laiko.

Kiekvieną dieną dirbtuvių dalyvių lauks grupinės rašymo ir kalbėjimo apie jų kuriamas istorijas užduotys, asmeninės „vienas ant vieno“ konsultacijos ir daug valandų, skirtų individualiam rašymui.

Pagrindinis dirbtuvių tikslas – padėti tvirtus pamatus knygos rankraščiui: sukurti įtikinamus veikėjus, logišką ir įtraukiantį siužetą, pasirinkti istorijos specifiką atitinkantį toną ir perspektyvą, sukurti detalų istorijos planą, kurį beliks tik išrašyti.

Knygų kūrimo dirbtuvės laukia visų, norinčių parašyti knygą ir suprasti, kaip atsiranda šimtapuslapiniai tekstai. Svarbiausias reikalavimas dalyviams – būti nusiteikus daug ir rimtai padirbėti.

Dirbtuvių dalyvių amžius nėra ribojamas, tačiau dėl intensyvumo rekomenduojama jungtis ne jaunesniems kaip 16 metų asmenims.

 

Dirbtuvių kaina – 100 eurų (4 užsiėmimai).

Bilietus įsigyti galima čia:

https://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/knygu-kurimo-dirbtuves?tickets

 

Dirbtuvių vieta: profesionalaus meno namai „House of Puglu“.

Knygų kūrimo dirbtuves veda Eglė Ramoškaitė – romano „Tarp Gyvenimo ir Vilties: tam, kuris supranta“ autorė, tinklaraščio apie rašymą NeRašyk balsas, kūrybinio rašymo kursų organizatorė ir lektorė.

 

Daugiau informacijos: [email protected]

DAUGIAU