Kūrybinio sezono atidarymo renginiai

Kūrybinio sezono atidarymo renginiai

Kauno kultūros centro „Tautos namai” naujo kūrybinio sezono atidarymo renginiai

 Spalio 3 d. (ketvirtadienį) 12 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) muzikinis spektaklis – žaidimas vaikams „Pepė Ilgakojinė”. A. Lindgren knygos motyvais.  Kauno Kazio Binkio teatro jaunimo trupė.

Režisierė Nida Vita Žilinskienė. Dailininkė Rasa Puišienė.

Tomis ir Anika gyvena savo gyvenimą kaip ir visi kiti vaikai: kasdien eina į mokyklą, grįžę ruošia pamokas, vėliau žaidžia kieme arba namuose. Nors ir dviese, jie jaučiasi visiškai vieniši. Tie patys žaidimai, šokio pamokos ir jau nusibodusia rutina tapusios dienos. Viskas pradeda atsibosti taip, kad jie…

O… taip! Nekreipdami jokio dėmesio į suaugusių draudimus ar pastabas ima kurti savo pasaulį, savo pasaką ir pagaliau supranta, kad gyventi galima labai linksmai, nors aplinkui niekas jų ir nesuprastų. Vos spėjus Anikai panorėti ir garsiai ištarti savo norą, kaip mat šalia jų atsiranda neįtikėtinai keista mergaitė, kuri visiškai kitokia nei jų miestelio vaikai. Atsiradus jai, viskas ima verstis aukštyn kojomis ir gyvenimo nuobodulys pasitraukia.

Tai linksmas, muzikinis, žaidybinis ir labai spalvingas spektaklis visai šeimai. 

Spektaklis nemokamas.

 

Spalio 4 d. (penktadienį) 18 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) kūrybinio sezono atidarymo koncertas.

Koncerte pasirodys vaikų liaudiškų šokių kolektyvas „Šėltinis”, neoklasikinio šokio teatras „Releve”, vaikų dainos ir šokio teatras „Vaidilutė”, vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Suktinis”, pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių kolektyvas „Ainiai”, mišrūs chorai „Gintaras”, Diemedis” ir „Ainiai”, vyrų choras „Perkūnas”, sportinių šokių klubas „Sūkurys”.

Kviečiame nemokamai apsilankyti nuotaikingame, įvairiausius mėgėjų meno žanrus propaguojančiame koncerte.

Tai galimybė sužinoti daugiau apie Kauno kultūros centre „Tautos namai” veikiančius mėgėjų meno kolektyvus, gal net išsirinkti kolektyvą, kuriame galėtumėte realizuoti savo meninius gebėjimus, atrasti kūrybos džiaugsmą ir prasmingesnį laisvalaikį. 

Koncertas nemokamas.

Spalio 7 d. (pirmadienį) 19 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) komedija Petro Vaičiūno pjesių ir publicistikos motyvais „Donžuanas iš Lietuvos kaimo, arba Filosofijos daktaras 2013″.

 Kazio Binkio teatras. Režisierius Rimantas Štaras. Dailininkė Rimutė Skučienė. Kostiumų autorė Joana Dainienė. 

          Tenka girdėti priekaištų, kad mėgėjų kolektyvai imasi neįkandamos dramaturgijos, vengia lietuvių autorių. Nardyta po klasikos lobynus, bandyta prisijaukinti šiuolaikinius autorius. O jei teatro kolektyve dominuoja moterys, pageidaujančios širdį veriančių vaidmenų, o dramaturgai vis apie vyrų nuodėmes kuria ir fantazuoja?

Ankstesniuose teatro kolektyvo pastatymuose gvildentos moterų problemos. Šį kartą duoklė su kaupu bus grąžinta vyrams. Tai komedija apie filosofijos daktarą… tik iš Lietuvos kaimo. Aplink jį suksis įvairaus plauko mergelės ir „damutės”. Ir nors šimtmetis praėjo nuo Petro Vaičiūno komedijų parašymo, meilės intrigos išlieka tos pačios…

Tikimasi, kad spektaklio herojus, filosofas ir lovelasas Jonelis (akt. Mantas Kernazickas) „susitupės”, patekęs doros ir veiklios moteriškės glėbin. 

Įėjimas nemokamas (N-18).

Maloniai kviečiame!

www.tautosnamai.lt

 

DAUGIAU