Kūrybinis – patyriminis užsiėmimas “Mano laimės mozaika”

Kūrybinis – patyriminis užsiėmimas “Mano laimės mozaika”

Kovo 16 d. (šeštadienį), 14 val. kviečiame į kūrybinį – patyriminį savęs pažinimo ir saviraiškos užsiėmimą “Mano laimės mozaika”.

Nuo pirmadienio iki sekmadienio, kasdien iš mažyčių gabaliukų lipdome savo didelę laimę. Tačiau, kad ir kaip norėtųsi to begalinio laimės jausmo, mūsų gyvenimas nėra viena begalinė saulėta diena. Būna tokių akimirkų, kai atrodo, kad viskas sudužo į šipulius ir reikia pradėti savo laimės burbulą lipdyti iš naujo. Kita vertus – juk gyvenimas tam ir skirtas – pakilti, nusileisti, pakilti ir vėl nusileisti. Svarbiausia, kad po kiekvienos nesėkmės galva būtų vis dar taip pat aukštai iškelta.

Užsiėmimo metu:
* Kalbėsime apie laimės jausmą.
* Tyrinėsime laimės sudedamąsias dalis – nuo ko priklauso ir iš ko susideda laimės jausmas?
*Kur slypi gyvenimo kokybė? 
* Kaip pakviesti daugiau laimės į mūsų gyvenimą?

Užsiėmimo tikslas: padėti žmonėms pažinti save ir savo galimybes, padėti panaudoti savo vidinius resursus bei energiją, siekiant pozityvaus ir laimingo gyvenimo.

Užsiėmimo struktūra:
1. Susipažinimas – 20 min.
2. Praktinis užsiėmimas – 40 min.
3. Praktinės užsiėmimo dalies refleksija – 1 val.
4. Paskaita, pokalbis, diskusija ir apibendrinimas – 1 val.

Užsiėmimo vieta: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Užsiėmimo trukmė: 3 val.

Užsiėmimo kaina: 50 Lt (į kainą įskaičiuota kava, arbata pertraukų metų bei visos reikiamos dailės priemonės).

Jei norite geriau pažinti save, mėgstate kūrybinę raišką, ieškote atsakymų ir supratimo, kas yra sėkmingas, laimingas ir ramus gyvenimas – kviečiame dalyvauti! Savęs pažinimo ir saviraiškos užsiėmimai vedami remiantis psichologijos žiniomis bei senoviniais traktatais, nagrinėjančiais žmogaus psichologijos, egzistencijos ir sveikatos klausimus. Kiekvieną savaitę tyrinėjame vis kitą temą, gilinamės į savo patyrimą, jausmus ir nuotaikas, tyrinėjame įvairius šventraščius, psichologijos ir filosofijos traktatus… Užsiėmimų metu taikomi įvairūs metodai: paskaita – diskusija – pokalbis – refleksija – dailės saviraiška ir dailės terapijos metodai. Dailės saviraiška ir dailės terapijos metodų taikymas leidžia geriau pažinti savo vidinį pasaulį. Dailės terapijos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis. Šių užsiėmimų metu turime puikią galimybę pamatyti tarsi iš šono mums svarbius dalykus – jie, pavirtę spalvų ir formų simboliais, tampa „pagauti” tarsi nuotraukoje. Tai ką tiesiogiai gali paveikti menas yra jausmai ir emocijos. Per emocijas menas veikia ir visą asmenybę, skatindamas ją tobulėti, kūrybiškai spręsti iškylančias problemas.

Dalyvių skaičius ribotas! Būtina registracija iš anksto! Užsiėmimas įvyks susirinkus 4 žmonių grupei.

Registracija vyksta el. paštu: [email protected], pasiteirauti galite skambindami tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta). www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU