Kvapų ir muzikos garsų sesija

Kvapų ir muzikos garsų sesija

Kvapų ir muzikos virpesių sintezė – tai nauja, netikėta patirtis. Kaip garsas gali atitikti kvapą? O kvapas turėti… spalvą? Ar žinojote, pvz., kad rožinė spalva aktyvuoja klausą ir yra rekomenduotina lankant koncertus, operą, parodas ir kitokius kultūrinius renginius? O orkestro instrumentai yra tiesiai prieš jus, pvz., … ant darbo stalo?

Šiuos netikėtus klausos-uoslės-regos pojūčių ypatumus jums yra pasiruošęs atskleisti ir leisti patirti žinomas kompozitorius, perkusininkas bei multi-instrumentalistas, Lietuvos džiazo federacijos ir Lietuvos muzikos terapijos asociacijos narys Tomas Dobrovolskis.

Sesijos metu pakviesime jus jaukiai ir patogiai „įsikurti” – atsigulti, apsikloti, užsimerkti ir pasinerti į savo vidinį pasaulį. Atsipalaiduoti. Įsiklausyti į tylą. Besikeičiančius įvairiausių instrumentų garsus… muziką… Pajusti lengvus ir malonius kvapus… Prisiminti, išgyventi ir paleisti… Mėgautis. Kitaip džiaugtis ramybe, svajinga minčių tėkme, leisti vaizduotei kurti asociatyvius paveikslus, projektuoti vizijas, t. y. stiprinti savo energetinę sistemą, harmonizuoti nuotaiką, proto ir kūno būseną.

Po šios pojūčių kelionės pakviesime žolelių arbatos ir pasidalinti patirtais įspūdžiais, išgyvenimais. Tomas papasakos, kaip, kokiomis priemonėmis buvo kuriami garsai, muzika, kvapai ir nuotaikos. Pačiupinėsime instrumentus, drąsiausi galės pamuzikuoti, o visi kartu pasiklausysime Tomo gyvai atliekamų autorinių kompozicijų ar spontaniškų improvizacijų.

Vakaro metu bus naudojami Aura-Soma (spalvų terapijos) kvapai, padedantys sukurti natūralią harmoniją tiek sieloje, tiek išorėje. Jie sustiprina pojūčius, kuriamą nuotaiką, kintančiai erdvei suteikia netikėtumo ir ypatingo intymumo pojūtį…

Kaina: 50 Lt. Atėjus su antrąja puse – po 40 Lt kiekvienam

DAUGIAU