Kvapų terapijos reikšmė ir svarba žmogaus organizmui

Kvapų terapijos reikšmė ir svarba žmogaus organizmui

BŪTINA REGISTRACIJA: http://panevezys.stimulus.lt/aromaterapijos-paskaita-kvapu-terapijos-reiksme-ir-svarba-zmogaus-organizmui/

Paskaita skirta visiems, besidomintiems AROMATERAPIJA, norintiems ir ieškantiems geresnės gyvenimo kokybės, teigiamų  emocijų, geresnės savijautos, norintiems išmokti teisingai taikyti kvapų terapiją darbo ir namų aplinkoje.

Aromaterapija – veiksmingiausias būdas, kuriuo eteriniai aliejai patenka į žmogaus organizmą per kapiliarinį odos tinklą, o taip pat yra uodžiami. Todėl labai svarbų vaidmenį aromaterapijoje vaidina – uodžiamosios smegenys, kurios priklauso limbinei sistemai. Limbinė sistema reguliuoja jausmus, elgesį, nuotaiką, apsauginius instinktus, lytinį potraukį, mąstymo, protinę veiklą, suvokimo ir atminties mechanizmus, įtakoja širdies darbą, kvėpavimą, temperatūrą, hormoninės sistemos veiklą.

Malonūs aromatai ore skatina endorfino (malonumo hormono) išsiskyrimą. Savo ruožtu, tai pakylėja nuotaiką, mažina skausmo pojūčius, padeda išgyventi nemalonias situacijas.

Šiuolaikinis stresas sukelia ir fizinius, ir emocinius simptomus, o aromaterapija tokią grandinę suardo. Ypač, kai naudojami kūną ir sielą raminantys bei jėgas grąžinantys eteriniai aliejai.

Paskaitos apie kvapų terapijos reikšmę ir svarbą žmogaus organizmui metu mokysimės kurti kvapą, teisingai naudoti eterinius aliejus.

Paskaitos tikslas: įsisavinti bazines žinias apie aromaterapiją ir eterinių aliejų poveikį.

Paskaita skirta žmonėms, kurie domisi kvapais, aromatais, kurie rūpinasi emocine ir dvasine sveikata, kurie ieško būdų atsigauti po streso, įtampos ir blogų emocijų.

Paskaitoje:

  • aromaterapijos reikšmė ir svarba
  • eterinių aliejų pažinimas remiantis spalvomis
  • eterinių aliejų panaudojimo galimybės
  • 33 eterinių aliejų testavimas
  • savo kvapo kūrimas

 

Paskaitoje laukiame visų,  kurie myli kvapus, spalvas, rūpinasi šeimos emocine ir dvasine sveikata ar tiesiog nori daugiau sužinoti kaip kvapai padeda sukurti jaukią atmosferą namuose, išsklaidančią blogas emocijas. Aromaterapija padeda keisti aplinką ir joje esančius žmones.

Paskaitą ves: Ramunė Skurkienė –  „Ispado” mokymų vadovė, aromaterapijos konsultantė.

Laukiame Jūsų !

DAUGIAU