Kviečiame į šventinius renginius!

Kviečiame į šventinius renginius!

Kviečiame į šventinius renginius:
Kauno Rotušėje „KALĖDŲ SENELIO SVETAINĖ“ laukia visų, ir didelių, ir mažų (adresas: Rotušės aikštė 15, I a., V.Vėberio individuali įmonė, įėjimas nuo aikštės pusės): trečiadieniais, ketvirtadieniais – 16-19 val. šeštadieniais, sekmadieniais – 14-19 val. Svetainėje susipažinsite ir susidraugausite su Kalėdų Seneliu, minsite mįsles, nusifotografuosite, nusikalsite Kalėdinę monetą ir kt. Senelis Jūsų lauks iki pat Trijų Karalių.
Ekskursijų ciklas „ADVENTINIAI PASIVAIKŠČIOJIMAI“
Gruodžio 3 d. 12 val. BROLIAI JĖZUITAI KAUNE. Aplankysime: švč. Pranciškaus Ksavero bažnyčią, vienuolyno patalpas, pasigrožėsime Kauno senamiesčio panorama. Pasikalbėsime su vienu iš vienuolių.
Gruodžio 10 d. 12 val. KARMELITAI KAUNE. Aplankysime: Karmelitų kapines, šv. Kryžiaus bažnyčią. Sužinosime, kur buvo vienuolynas ir, kodėl jo nebėra. Pabendrausime su kunigu.
Gruodžio 17 d. 12 val. BERNARDINAI KAUNE. Aplankysime: švč.Trejybės bažnyčią ir šv. Jurgio bažnyčią, vyrų vienuolyno patalpas. Sužinosime, ką slepia moterų vienuolynas, kur randasi Kauno maršalkos A. Masalskio rūmai. Pasikalbėsime su vienu iš vienuolių.
KALĖDŲ PRAMOGOS KELIONĖ PAS KALĖDŲ SENELĮ
Gruodžio 27 d. 19 val. kartu su KALĖDŲ SENELIU pasivažinėkime gražuoliu limuzinu “Hammer”. Pasiklausysime linksmų Senelio gyvenimo istorijų, minsime mįsles, šposausime ir daineles dainuosime. Kaina 40,- lt vienam asmeniui.
Gruodžio 28 d. 12 val. vykstame prie Kauno marių. Ten savo bakūžėje senelis gyvena, lauželį sau kūrena ir laukia vaikučių pabiručių.Keliausime miško takeliais, dabinsime eglutę miško žvėreliams, ieškosime didžiulio dovanų maišo. Kaina nuo 40,- lt vienam asmeniui.
Į visas ekskursijas būtina išankstinė registracija. Grupėms nuo 15 asmenų data, laikas ir kaina – pagal susitarimą. Renginius globoja KAZYS STARKEVIČIUS Tel. 868954571, el.p:[email protected]

DAUGIAU