Kviečiame šeimas kartu paminėti Vasario 16-osios dieną

Kviečiame šeimas kartu paminėti Vasario 16-osios dieną

Vasario 16-oji sutelkia Mus, visus, kovai už laisvę ir bendram valstybės kūrimo darbui. Mes, gyvenantys Lietuvoje, esame neatsiejama tautos ir valstybės dalis. Gyvenkime, dirbkime, kurkime Lietuvos istoriją čia, Lietuvoje, didžiuodamiesi savo tauta, istorija ir savimi.
Minime vieną įsimintiniausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje – Lietuvos valstybės atkūrimo šventę. Tebūna ši diena prasminga ir šventiška.
Šį kartą, kviečiame susipažinti su Kaunu ir sužinoti kaip laikinoji sostinė švenčia valstybines šventes.
Programa Kaune
10.30 val.-  Apžvalginė ekskursija „Prezidento rūmai”
Iš pradžių sužinosime aplinkybės, kurios lėmė, kad Kaunas tapo laikinąja sostine, o gubernatoriaus rūmai – Prezidento rūmais, Prezidento rūmų istorija, išsiaiškinsime kas yra Adjutanto kambarys, Audiencijų salė, aplankysieme Prezidento darbo kabinetą, Paskutiniojo Posėdžio kambarį, Prezidento ir jo šeimos gyvenamasias patalpas. Taip pat aplankysime parodą – „Ir stok už garbę Lietuvos! Lietuvos sportininkų pasiekimai 1918 -1940 m”.
11.40 val. – varpų muzikos koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Varpais skambins J. Vilnonis.
12.00 val. – iškilmingas minėjimas, Vyčio Kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija, ,,Pagerbimo” vainiko kompozicijos kūrimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Norintiems dalyvauti reikia atsinešti po gėlės žiedą.
12.40 val.- Pietūs (laisvas laikas).
14.00 val. – gėlių padėjimas prie paminklų, teatralizuotas susitikimas su istoriniais personažais bei retro muzikos koncertas Istorinės LR Prezidentūros Kaune, sodelyje. Dalyvaus ansamblis „Bobų vasara”.
Jeigu bus geras oras eisime į Nemuno salą kur vyks akcija ,,Lietuvos trispalvės skraidinimo aitvarais”.
Apsirenkite šiltai, pasiimkite užkandžių, o mes paruošime arbatos.
Registruokitės [email protected] arba tel.: 8-60634552 iki vasario 15 d., kad žinotume kiek bus šeimų, nes nuo to priklausys gidų skaičius!

DAUGIAU