Kviečiame šeimas sausio 15 d. į renginį

Kviečiame šeimas sausio 15 d. į renginį

Kviečiame į Sausio 13-osios renginį šeimoms sausio 15-ą dieną (sekmadienį)!

Sausio15 d. popietės programa Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse:

12 val. „Atminties“ vainiko kankiniams kompozicijos kūrimas kolumbariume. Norintiems dalyvauti reikia atsinešti gėlės žiedą. Gėlių kompoziciją padės sukurti tautodailininkė, floristė, tremtinė Emilija Osteikienė

12.30 val. Interaktyvios ekspozicijos Baltąjame dvarelyje aplankymas. Vaikai šios ekskursijos metu galės sudalyvauti žaidime „Rankos kuria, rankos griauna“,kurio metu sukurtas smėlio piešinys bus už fiksuotas kompiuterio monitoriuje ir išsiųstas jums el.paštu.

13.30val. Skanausime trispalvį tortą ir žiūrėsime dokumentinių rinkinių filmą „Apie Sausio 13-ąją“, o vaikai tuo metu delios Tuskulėnų dėlionę ir pieš savo įspūdžius.

Kiek tai kainuoja?
Kiek nuotaika leidžia. 🙂

Susitinkame11.45 val. prie Tuskulėnų dvaro rūmų įėjimo.

Registruokitės iki sausio 14 d., kad žinotume kokiodydžio tortą kepti!!!!!!

[email protected] tel.: 8-671-48089

Daugiau apie Tuskulėnų rimties parką, kuriame buvo nužudyti Lietuvos žmonės http://www.genocid.lt/tuskulenai

P.S. Renginio metu bus galima paaukoti vienišų mamų grupės išlaikymui.

P.P.S. Norėtume priminti, kad šis šeimos centras išsilaiko tik iš geros valios žmonių paramos bei renginių, kuriuose Jūs dalyvaujate. Mums yra svarbi ir reikalinga bet kokia Jūsų parama: knygos, kėdės, kanceliarinės prekės, žaislai, prekės moksleivių užsiėmimams, arbata, priemonės centro švarai palaikyti, Jūsų skirtas laikas (tiek maketuojant lankstinuką online, tiek pabūnant su vaikais per užsiėmimus tėvams ar po įvykusių paskaitų padedant sutvarkyti patalpas ar padėkojant savanoriams). Jeigu jaučiate paraginimą padėti mums, rašykite, mes tikrai rasime abiem pusėm priimtiną sprendimą kuo Jūs galite būti naudinga/-s. Jau vien tai, kad Jūs persiunčiate mūsų laiškus savo draugams ar pažįstamiems yra labai didelė parama mūsų centrui. Todėl sakome didelį ačiū.

DAUGIAU