free L. Kaminskaitės vardo atminimo regata

L. Kaminskaitės vardo atminimo regata

Varžybos irkluotojai L. Kaminskaitei atminti organizuojamos 2018 m. birželio 2 d. jau 20-ąjį kartą. Varžybų tikslas ne tik populiarinti irklavimo sporto šaką, bet ir atminti Lietuvą garsinusius sportininkus.

Į Monrealio olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojos Leonoros Kaminskaitės atminimui rengiamas varžybas susirinks virš šimto įvairaus amžiaus irkluotojų. Jiems teks įveikti 2000 m nuotolį, o finale – 1000 m. Moterų ir vyrų grupėse nugalėtojai paaiškės irkluojant vienvietes, porines dvivietes ir dvivietes be vairininko valtis, kurie bus apdovanoti ne tik medaliais, bet ir rėmėjų Impuls prizais. Sportininkai išbandys savo jėgas, populiarins irklavimo sportą. Vaikai ir jaunimas turės gaslimybę varžytis su liagiaverčiais ir stipresniais varžovais įgis varžybinės patirties, bus skatinami ugdyti savo fizines savybes. Komandų vadovai, kitų šalies miestų atstovai dalinsis gerąja patirtimi, sporto aktualijomis. Kauno miesto visuomenei bus sudaryta galimybė stebėti irklavimo varžybas,  kuriose tikimasi, kad dalyvaus 2016 m. Rio de Žaneiro OŽ dalyvis Armandas Kelmelis bei kiti pasaulio,  Europos ir Lietuvos čempionai, prizininkai.

Šiltuoju metų laiku tai puiki galimybė pritraukti miestiečius į gražių gamtos prieglobstį prie vandens telkinių: Nemuno-Neries, Lampėdžių karjero, aktyviai leisti laisvalaikį, sudominti savo vaikus vandens sporto šakomis, stebėti nekasdieniškus reginius.

DAUGIAU