La Vie Boheme @Brodvėjus pub

La Vie Boheme @Brodvėjus pub

Nors apie orą kalbėti banalu, skubame priminti, kad kiaurai merkiant lietui Vilniaus atmosferą toliau kaitina ir nuo liūdesio debesų gelbsti miuziklo „Rent” atlikėjai, dovanojantys išskirtinius bohemiškus vakarus tiems, kas vasarą leidžia mieste. Ar spėjote apsilankyti ten, kur skamba geriausia muzika, sena dera su nauja, pasirodo talentingiausi jaunieji artistai, vertinamas buvimas savimi, o prieglobstį randa kiekvienas, norintis pažinti, atrasti, pabėgti nuo visuomenėje gajų normų? Jau spėjusiems pasinerti į bohemą ar norintiems prie jos prisiliesti dar vieną galimybę dovanoja aktorius ir muzikantas Laurynas Sventickas!

Laurynas – artistas iš prigimties ir didžiosios raidės. Dar būdamas vaikas ir nepažinodamas natų kūrė melodijas, grodamas pianinu, atsisakė eiti į pianino pamokas muzikos mokykloje, mat ant klasės durų puikavosi užrašas „fortepijono klasė”… Jo perteikiama energija ir nesuvaidintas jausmas nepalieka abejingų ir visiškai nesvarbu, džiazą, populiariąją muziką ar romantišką baladę jis atliktų. Tai įgimta charizma, kurios jaunas atlikėjas netausoja ir dalijasi su kaupu.

Nuošalyje paliekant prigimtį verta paminėti, kad Laurynui nesvetimas nei dainavimas, nei vaidyba, nei šokis. Jis – sparčiai karjeros laiptais kylantis, būsimas diplomuotas muzikinio teatro artistas, kuriam scena tartum antras prigimimas. Nors Lauryno vardas sako, kad jis dėvi laurų vainiką, paradokslu, tačiau jis nemėgsta kalbėti apie laimėjimus. Pasak jo, visada yra kur tobulėti, nors jaunas atlikėjas jau spėjo įkūnyti ne vieną vaidmenį įvairiausio žanro spektakliuose. Vaikinas iki šių dienų atlieka pagrindinį vaidmenį operoje vaikams „Zuikis Puikis”, savo jėgas išbandė miuzikle „Kerai” bei spektaklyje „Publika. 

Laurynas nedaugžodžiauja ir tvirtai teigia, kad klauso ir atlieka tiesiog gerą muziką. Koncerte skambės dainos, kurių žodžiai turi prasmę, o muzika nepalieka abejingų. Pasak jo, svarbiausia yra bet kokį kūrinį suprasti, pažinti ir tai padarius pamilti (priimti tokį, koks jis yra su visais jo pliusais ir minusais). Tik tada galima jį interpretuoti ir atlikti 100% nuoširdžiai, o juk būtent tai ir duoda klausytojui, žiūrovui daugiausiai energijos (kai atlikėjas kalba tiesą savo darbais), ar ne? Koncerte skambės daugybės stilių muzika, tad savo dainą išgirs įvairiausios muzikos mylėtojai.

Renginys NEMOKAMAS!

Daugiau informacijos : https://www.facebook.com/events/1579668499004554/

DAUGIAU