La Vie Boheme @Etnobaras

La Vie Boheme @Etnobaras

Bohemiški miuziklo „Rent” atlikėjų vakarai tartum manija užplūdo visus sostinės kampelius, siauriausias gatveles ir šauniausias susibūrimų vietas. Bohema – tai kažkas kūrybiško, naujai seno, įdomaus, iki skausmo pažįstamo, bet vis dar neatsibodusio. Meilės deivė Milda, regis, žinoma kiekvienam, o kas nutinka nuo seno žinomus meilės kerus sumaišius su šių dienų muzikos skambesiais? Išvada viena. Toks eksperimentas sukuria nepakartojamą ir įsimintiną koncertą kiekvieno skoniui!

Šįkart bohemiškų vakarų virtinei bei naujiems atradimams nutrūkti neleis Mildos Rasilavičiūtės ir Rimvydo Matukyno duetas. Milda Rasilavičiūtė įvairių tarptautinių konkursų laureatė, pirmojo muzikinio konkurso „Lietuvos balsas” sezono finalininkė, televizijos projektų dalyvė. Dažnas merginą atpažįsta dėl jos trumpametražiuose filmuose sukurtos vaidmenų gausos, o taip pat kaip televizoriaus ekranuose šmėžuojantį reklaminį veidą. Nuo vaikystės muzikos apsuptos Mildos atliekamos dainos pasižymi jausmingumu, originalumu ir paveikumu: mergina dainuoja kiekvienam klausytojui iš širdies į širdį, nes kitaip tiesiog negali. 

Koncerte Mildai talkins nuostabaus tembro savininkas, puikiai fortepijono paslaptis įvaldęs Rimvydas Matukynas. Be aukšto meistriškumo atlikėjas pasižymi nepaprastu muzikalumu bei savitumu, kuris neleidžia muzikanto sumaišyti su niekuo kitu. 

Milda ir Rimvydas kviečia kartu jaukiai praleisti vakarą, kurio metu jie dalinsis savo požiūriu į muziką ir naujam gyvenimui prikels bene žymiausių grupių bei atlikėjų dainas. Koncerte coverių pavidalu atgims „Coldplay”, Beyonce, Pink, Ariane Grande bei daugelio kitų muzikantų kūryba. Taigi, paniūniuoti žinomą melodiją ir mintimis nuskelti ten, kur gera, pašokti skambant mėgstamai dainai tikrai teks, tad dvejones šalin ir pirmyn į netikėtumų kupiną pasirodymą! 

Renginys NEMOKAMAS!    

DAUGIAU